Automobiliai / Motociklai

Svajonių automobiliai ir pigesni jų analogai

Berniukai svajoja apie pas draugus ar žaislų parduotuvėje pamatytus žaislus, mokykloje apie naujus telefonus ir kompiuterius, o užaugę vyrai nenustoja svajoti apie automobilius. Dažniausiai mintys sukasi apie sportinius, prabangius arba naujoviškus automobilius. Šiame straipsnyje atsakysime į klausimą – kokį sportinį, prabangų ar naujoviška automobilį apsimoka įsigyti.

Jei trokštate Porsche Carrera 911 S, bet neturite 250 000 Litų, rinkitės Chevrollet Corvette – šio automobilio kaina nesiekia 150 000 Lt. Ne paslaptis, kad vien už „Porsche“ vardą jūs sumokate nemažą dalį automobilio kainos, todėl jie daug brangesni. Porsche rūpinasi, kad jų gaminami automobiliai ne tik puoštų lauko stendus pasaulio didmiesčiuose ir būtų pristatomi populiariausiuose laidose apie automobilius, bet ir nuolat būtų veiksmo centre populiariuose filmuose ir kompiuteriniuose žaidimuose. Prieš daugiau nei 10 metų buvo sukurta būtent Porsche automobiliams skirta kompiuterio žaidimo Need for Speed versija. Kita didelės kainos priežastis – Porsche automobiliuose visada rasite naujausias technologijas. Tuo tarpu Chevrolet Corvette nors irgi yra nepigus automobilis – kainuoja mažiau, o savo savybėmis Porsche nusileidžia nebent lenktynių trasoje. Greitį mėgstančius vairuotojus įspėjame – sportiniams automobiliams padangų montavimas kartais reikalingas net kelis kartus per sezoną. Važiuojant dideliu greičiu padangos susidėvi daug greičiau.

Rekomenduojama sportinio automobilio spalva – raudona.

Naujasis Audi A7 – kiekvieno solidumą mėgstančio automobilio vairuotojo svajonė. Pigiau solidžius automobilius siūlo VW. 2012 dienos šviesą išvydęs VW CC kainuoja 80 000 Lt. Tai dvigubai mažiau nei šio modelio pusbrolis – Audi A7. Žinoma, VW modelis yra mažesnis, turi mažiau arklio galių nei Audi, bet didelis kainos skirtumas tai atperka. Kalbant apie automobilio patikimumą – Audi ir VW jau seniai dalinasi tomis pačiomis dalimis ir technologijomis. Tiesa, dėl Audi pozicionavimo, kaip aukštos klasės automobilio gamintojo, variklio remontas ir daugelis kitų automobilio remonto darbų jums atsieis brangiau.

Rekomenduojama spalva – juoda.

250 000 Lt už Mercedes S-Class – tai daug ar mažai? Tai Mercedes siūlomos prabangos kaina. Mažiau už prabangius modelius prašo Hyundai. Hyundai Equus kainuoja 155 000 Lt. Ekspertai tvirtina, kad Mercedes vairuoti tikrai malonu, bet Hyundai Equus tikrai neatsilieka. Mercedes koncernui daugiausia sumokame už daugelį metų tausotą vardą ir tikros medienos mygtukus automobilio salone. Neveltui sakoma, kad Mercedes ir Afrikoj Mercedes. Tuo tarpu Hyundai pagamina kokybę neatsiliekančius automobilius už mažesnę kainą. Taip pat sklando gandai, kad šis korėjiečių gamintojas vysto vandeniliu varomų automobilių technologijas. Galbūt kitas šios kompanijos automobilis taps prestižiniu būtent dėl šios technologijos?

Rekomenduojama šių automobilių spalva – sidabrinė.

Jei jau prakalbome apie ateityje mūsų laukiančias technologijas, nepamirškime elektromobilių. Fisker Karma – tai mažai kam girdėtas, tik 2012 metais pristatytas vien elektra varomas sportinis automobilis. Už jį paklosite 260 tūkstančių litų. Už kitą vien elektra varoma automobilį – Chevy Volt sumokėsite tik 100 000 Lt. Chevy negali pasiūlyti 100 km per 5 sekundes, bet už tai yra efektyvesnis. Su tokio pat ilgumo pakrovimu jis gali nuvažiuoti daugiau kilometrų. Jei norite, kad naujasis Chevy Volt atrodytų sportiškiau, įsigykite plačius ratus. Ratai, padangos, padangų montavimas ir ratlankiai atsieis brangiau, bet automobilis atrodys sportiškiau.

padangų montavimas

Elektriniams automobiliams pranašaujama šviesi ateitis. Manoma, kad per 50 metų, kai naftos kainos pasieks naujas aukštumas jų populiarumas smarkiai išaugs. Taip pat vairuotojams apsimokės rinktis elektra varomus automobilius, dėl remonto darbų. Jų variklio remontas bus paprastesnis, dėl to, kad jame yra mažiau judančių detalių.

Rekomenduojama spalva – balta.