Kompiuteriai / internetas

Šventė elektronikos mėgėjams

 Jei žmogus, kuriam ieškote kalėdinės dovanos, daugiausia laiko leidžia priešais kompiuterio ekraną, didesnė tikimybė, kad jį nudžiugins elektroninė smulkmena nei trečius metus iš eilės dovanojamas rankų darbo šalikas.

Kalėdinį elektronikos krepšį UAB „Manjolita“ papildė naudingomis smulkmenomis kompiuterinės technikos mėgėjams – spalvingomis kompiuterių pelėmis, CD laikmenomis, „iPod“, ir „iPhone“ įrenginių priedais, internetinėmis kameromis bei kolonėlėmis.

Spalvinga ir patikima

Vis labiau tobulinant kompiuterio priedus, kilimėlis pelei gali būti palaikytas nevykusia dovana, bet net išrankiausias kompiuterių mėgėjas ras kur panaudoti originalaus dizaino, funkcionalią kompiuterio pelę. Dirbantiems su kompiuteriu itin svarbu, kad pelė būtų patogi – juk būtent ant šio nedidelio įrenginio daugiausia laiko ilsisi dešinioji ar kairioji ranka. Radioelektronika ir kompiuterių aksesuarais prekiaujančios bendrovės „Manjolita“ duomenimis, šiuo metu vienas populiariausių kompiuterių pelių modelių Lietuvoje yra Prancūzijos įmonės APM sodrių ir švelnių spalvų optinės pelės su trimis mygtukais bei ratuku. Pirkėjams įtinka ir solidaus, netradicinio dizaino APM elektronikos priedai, kolonėlės, internetinės kameros. Netrukus „Manjolita“ pristatys internetines kameras su naktinio matymo funkcija, papildomais USB šakotuvais. Jaunesni vartotojai neapsieina be „iPhone“ ir „iPod“ aksesuarų – aukštos kokybės odinių dėklų, jungčių, leidžiančių šiuos „Apple“ įrenginius sinchronizuoti su kompiuteriais, kitais elektronikos įrenginiais, prijungti prie automobilio grotuvo. Išsaugotos akimirkos „Manjolita“ siūlo iš anksto pasirūpinti ir CD laikmenomis garso ar vaizdo failams, kuriose sukaupsite įamžintų šventinių akimirkų kolekciją. Prancūzijos bendrovės TX patikimų laikmenų dizainas sumanytas taip, kad kiekvieną kartą ieškant CD, DVD ar „Blue–ray“ laikmenos nereikėtų iš naujo peržiūrinėti jų visų – skirtingo tipo ir kitokį kiekį duomenų talpinančių laikmenų spalva skiriasi. Pavyzdžiui, 700 MB talpos CD–R 80 min. laikmena yra ruda, o CD–RW 80 min. – raudona. Nuotraukoms saugoti siūloma speciali ir vienintelė tokio tipo laikmena Lietuvoje – „Soft- R photo“. Pakaks trijų pelės paspaudimų ir be jokio papildomo įrenginio galėsite perkelti bei išsaugoti atsargines nuotraukų kopijas tiesiai iš kompiuterio ar fotoaparato. Jei bendras perkeliamų duomenų kiekis viršys vieno disko talpą, programinė įranga automatiškai leis įdėti kitą diską ir toliau be pertraukos įrašinės nuotraukas ar vaizdo įrašus. 2011 m. pradžioje „Manjolita“ rinkai pristatys vieną naujausių APM gaminių – prisilietimui itin jautrią optinę pelę. „Manjolitos“ produkcijos galima įsigyti elektrotechnikos parduotuvėse ir didžiuosiuose šalies prekybos centruose, o nuo kitų metų pradžios – ir elektroninėje įmonės parduotuvėje. Dingęs internetas Kaune, Vilniuje ar visoje Lietuvoje nuliūdins, bet kompiuteriu galima naudotis ir toliau, o tinkami priedai tai leidžia daryti efektyviau.

Šaltinis: spredas.lt