Kompiuteriai / internetas

Svetainių priežiūra ir administravimas

Kuomet užsisakote pas mus tinklapių kūrimas ir hostingas paslaugas, gaunate šį tą daugiau: mes nuolat prižiūrime Jūsų svetainę ir galime ją administruoti. Jei klientams iškyla klausimų ar problemų, visuomet stengiamės kuo greičiau padėti ir surasti tinkamą sprendimą. Administruojame įvairių tipų svetaines – nesvarbu, ar tai būtų portalas ar Jūsų firmos reprezentacinė svetainė. Nuolat įdiegiame atnaujinimus ir optimizuojame Jūsų tinklapį geriausioms pozicijoms populiariausiuose paieškų sistemose. Strūkturuojame informacija taip, kad ji būtų tvarkinga ir patogi vartotojams.
Jei Jums iškiltų problemų su svetainės valdymu, mes mielai Jums padėsime palengvindami Turinio Valdymo Sistemą ir paaiškinsime viską detaliai. Jei Jūs norite atnaujinti seną tinklapį, kreipkitės į mus ir mes nedelsiant atkursime svetainę taip, kad ji būtų pritaikyta šiuolaikiškai vartotojų rinkai. Svetainės kūrimas ir SEO optimizacija yra tik vienas iš tų žingsnelių, kurie padaro Jūsų elektroninę prekybą sėkminga. Prie detalios ir patogios informacijos ir efektyvios reklamos dar galime pasiūlyti ir aukšto lygio programavimo paslaugas bei nuolatinį dizaino atnaujinimą. Mūsų dizainerių komanda pasirūpins, kad Jūsų tinklapis nuolat atrodytų šiuolaikiškai ir būtų patrauklus didelei ir įnoringai vartotojų rinkai.

Jei iškylo klausimų dėl Jūsų tinklapio, ar tiesiog norite, kad mes jį ypatingai atnaujintume būtent taip, kaip Jums reikia – nedelsiant kreipkitės į mus, mes Jums su malonumu padėsime!