Įvairios svetainės,  Kompiuteriai / internetas

Svetainių Statistika

Jeigu norite, kad jūsų tinklapis taptų populiaresnis, tuomet geriausia išeitis yra analizuoti tai, kaip jūsų tinklapis yra dažniausiai lankomas – ar žmonės jį randa per paieškos sistemas, o gal per partnerių tinklapius?

Žinoma, svetainių statistika nėra vien tik skaičius, kiek žmonių ateina per dieną į jūsų tinklapį. Svetainių reitingai yra pats efektyvumas – kiek žmonių, lankančių jūsų tinklapį yra realūs arba bent jau potencialūs jūsų klientai. Rankoholic ir Alexa sistemos padės greičiau suprasti, kaip įsitvirtinti interneto rinkoje.

Tai ypač naudinga tiems, kurių pagrindinis verslas yra internete – pavyzdžiui, jeigu turite elektroninę parduotuvę, tuomet tikrai norite, kad ne tik svetainės reitingai būtų aukšti, tačiau kad žmonės atėję į jūsų tinklapį galėtų lengvai įsigyti norimas prekes ir taptų pastoviais jūsų klientais. Kad taip atsitiktų, jūsų tinklapis turi būti geros reputacijos – nereikia dėti per daug reklamų ir neaiškaus turinio. Žinoma, jokiu būdu jūsų tinklapyje neturėtų būti žalingos informacijos ir virusų, kadangi tokiu atveju jūsų pagerank tikrai nukris.

Galite populiarinti savo tinklapį ne tik atliekanti svetainės reitingų analizę, bet ir pasitelkę į pagalba seo specialistus, kurie patars ką reiktų daryti, kad lankytojų srautas padidėtų ir išliktų pastovus, taip pat ką reiktų daryti, kad atsirastų daugiau potencialių klientų jūsų tinklapiui. Seo optimizacija yra labai susijusi su svetainių statistika – juk kuo aukščiau jūsų tinklapio nuoroda atsiranda paieškos sistemose, tuo didesnė tikimybė, kad jūsų klientų srautas pagerės. Norinti, kad svetainių reitingai pagerėtų, taip pat labai naudinga keistis atgalinėmis nuorodomis su kitais patikimais tinklapiais. Taip galite susikurti atskirą klientų srautą per partnerių tinklapius ir dar greičiau išvystyti savo elektroninį verslą internete.