Laisvalaikis / Pomėgiai

Teleloto ir Vikingų loto bilietų tikrinimas

Turbūt dažnas žmogus norėtų gyventi prabangų gyvenimą. Dideli namai, gražūs automobiliai, tolimos kelionės ir dar daug daug kitų malonumų. Visoms šioms svajonėms išsipildyti reikalingas tik vienas dalykas – pinigai, daug pinigų. O čia jau ir prasideda klausimai. Galima sunkiai ir ilgai dirbti ir galbūt kažkada pasiseks uždirbti tiek pinigų kurie padės įgyvendinti visas šias svajones. Bet tai ilgas ir sunkus kelias. Galima pabandyti viską gauti ir greičiau, tačiau labai didelė rizika, kad po to teks dienas leisti belangėje. Na, o dar vienas būdas kaip greitai ir lengvai gauti daug pinigų tai loterijos. Lietuvoje didžiausios loterijos yra dvi. Tai Teleloto (teleloto bilietų tikrinimas) ir Vikingų loto (vikingų loto bilietų tikrinimas).

Teleloto, tai jau senai organizuojama loterija, Lietuvoje ne vieną asmenį padariusį turtingesniu, o kelis net ir milijonieriais! Šios loterijos esmė, užbraukti visus ant bilieto esančioje lentelėje matomus skaičius. Ar laimėtoje galite sužinoti stebėdami loterijos laimingųjų skaičių ridenimą per LNK televiziją arba pasinaudoti šiuo tinklalapiu, kurio pagrindinė užduotis yra teleloto bilietų tikrinimas.

Antroji didelė loterija organizuojama Lietuvoje yra Vikingų loto. Visai nesenai, vienai Panevėžio rajone gyvenančiai šeimai laimingas šios loterijos bilietas atnešė daugiau nei 5 milijonus litų! Šios loterijos esmė ir taisyklės labai paprastos. Perkant bilietą, jums tiesiog reikia išsirinkti 6 skaičius iš 48 ir laukti ar jie iškris iš lošimo mašinos ar ne. Vikingų loto bilietų tikrinimas, ar jie laimingi ar ne, vyksta kiekvieną vakarą televizijos ekrane arba tai galite padaryti internete.