Įvairenybės

Televizijos paslaugų pakuotės – parduotuvėse

Dabar pradėti naudotis skaitmeninės televizijos paslaugomis yra dar paprasčiau – tereikia užsukti į 36 „Topo centro“ ir kitų TEO partnerių parduotuves visoje Lietuvoje ir įsigyti pakuotę „Skaitmeninė GALA“.

skaitmeninė televizija

Telekomunikacijų paslaugų teikėja TEO siekdama prie kiekvieno Lietuvos gyventojo dar labiau priartinti pažangiąją skaitmeninę televiziją ir suteikti kuo daugiau laisvių rinktis, televizijos „Skaitmeninė GALA“ pakuotę pradėjo siūlyti įvairiuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose įsikūrusiose „Topo centro“ ir kitų partnerių parduotuvėse. Gyventojai atvykę į šias parduotuves gali įsigyti televizijos pakuotę „Skaitmeninė GALA“, kurioje yra skaitmeninės televizijos priedėlis ir kortelė. Grįžus namo, paprasčiausiai reikia prisijungti priedėlį prie namuose esančio televizoriaus ir antenos, paskambinti trumpuoju telefono numeriu 1817 ir aktyvuoti skaitmeninės televizijos kortelę. Viskas – „Skaitmeninė GALA“ jau gyventojo namuose. Po trijų mėnesių bus galima pasirinkti – tapti nuolatiniu „Skaitmeninė GALA“ klientu arba toliau žiūrėti nekoduotus lietuviškus televizijos kanalus.

skaitmeninė televizija

„Skaitmeninė GALA“ pakuotes jau galima įsigyti daugelyje Lietuvos miestų ir miestelių įsikūrusiose „Topo centro“ bei kitų TEO partnerių parduotuvėse.

Keliaujanti televizija

Patrauklu ir tai, kad televiziją „Skaitmeninė GALA“ vartotojai gali pasiimti su savimi į bet kurį Lietuvos kraštą ir kokybišką skaitmeninę televiziją žiūrėti visur, kur tik bebūtų – pas močiutę kaime, sodyboje, prie ežero ar svečiuose. Tai paprasta – tereikia iš namų pasiimti televizijos priedėlį ir nusivežti jį ten, kur yra televizorius ir lauko antena. Įsigijęs „Skaitmeninė GALA“ televizijos pakuotę vartotojas beveik 40 skaitmeninių televizijos kanalų lietuvių, anglų, rusų ir kitomis kalbomis gali žiūrėti nemokamai tris mėnesius. Jei vartotojas ir po trijų mėnesių nori matyti visus „Skaitmeninė GALA“ kanalus, jam tereikia tapti TEO klientu. Suteikiama laisvė rinktis: arba pasirašyti neterminuotą sutartį ir „Skaitmeninė GALA“ žiūrėti be jokių įsipareigojimų, arba pasinaudoti „Skaitmeninė GALA“ klientams siūlomomis akcijomis ir pasirašyti terminuotą paslaugos teikimo sutartį. Šiuo metu siūlomos akcijos yra išties patrauklios, apie visas jas galima sužinoti skambinant telefonu 1817 arba tinklapyje www.gala.lt.

Skaitmeninė televizija „Skaitmeninė GALA “ – jos pakuotė visose pardavimo vietose kainuoja 325 Lt.

Jei į namus parsinešėte „Skaitmeninė GALA“ pakuotę ir jums nepavyko televizijos pasijungti tinkamai, nesijaudinkite – į pagalbą atskubės TEO meistrai.

Skaitmeninę antžeminę televiziją „Skaitmeninė GALA“ įdiegti yra itin paprasta: tereikia pagal nurodytą instrukcijoje schemą sujungti namuose esantį televizorių, skaitmeninį priedelį ir anteną. Tačiau kartais nutinka ir taip, kad dėl netinkančios antenos ar kilusių sunkumų diegiant paslaugą vartotojas vis tiek nemato visų ar dalies televizijos kanalų. Tuomet patartina iš karto skambinti trumpuoju telefonu 1817 ir sulaukti kompetentingų TEO specialistų konsultacijos arba paprašyti, kad pas jus atvyktų TEO meistrai. Jie pas visus naujus „Skaitmeninė GALA“ klientus atvyksta nemokamai. Nors televizijai „Skaitmeninė GALA“ matyti dažnai užtenka įprastinės, kiekvieno mūsų namuose esančios lauko antenos, kartais paaiškėja, kad klientas yra įsirengęs nekokybišką anteną ir būtent dėl šios priežasties „Skaitmeninė GALA“ transliuojama prastai. Tuomet meistrai siūlo pasikeisti turimą anteną į specialiai šiai televizijai parinktąją, kurią klientas gali įsigyti iš atvykusių meistrų. Specialiai parinktas antenas visi „Skaitmeninė GALA“ klientai gali įsigyti su 50% nuolaida – vos už 39 Lt.

Šaltinis: spredas.lt