Laisvalaikis / Pomėgiai,  Renginių Organizavimas,  Vaiko Gimtadienis

Teminių renginių organizatoriai GoCrazy įžengė į Didžiosios Britanijos rinką

GoCrazy renginių organizatoriai

Teminių renginių organizatoriai GoCrazy, kurių pagrindinė veikla yra originalių mergvakarių, bernvakarių bei vaikų gimtadienių vakarėlių organizavimas, įžengė į Didžiosios Britanijos rinką. Nuo sausio paslaugas GoCrazy agentūra teiks Londono mieste, vėliau planuoja persikelti ir į Airiją bei kitus Jungtinės Karalystės miestus.

Šiuo metu agentūra yra parengusi ne visus savo renginių scenarijus ir pritaikiusi Anglijos rinkai, tačiau su laiku planuojama adaptuoti visus Lietuvoje patikrintus renginių scenarijus. Kol kas Londone organizuojami vaikų gimtadieniai ir mergvakariai.

“Mes labai džiaugiamės išėję į Anglijos rinką ir galėdami organizuoti vaikų gimtadienius ir mergvakarius Londone. Ypač vaikų gimtadienius, nes vaikai visose šalyse yra labai panašūs – tiek Anglijos, tiek Lietuvoje vaikams svarbiausia išeiti į lauką ir pasiausti. Mūsų vaikų gimtadieniai yra labai originalūs ir reikalauja pajudėti. Štai pavyzdžiui “Generolo gimtadienis” yra toks vakarėlis, kuriame 5-13 metų amžiaus vaikai aprengiami kariškomis aprangomis, turi įveikti kliūčių ruožus, atlikti tam tikras užduoti, gauna net pašaudyti iš netikro Kalašnikovo automato. Kitas vaiko gimtadienis dažniausiai organizuojamas patalpose yra “Šnipų gimtadienis”, kuriame vaikams reikia vaidinti specialiuosius agentus, ieškoti blakių, mikroschemų, turime net žaislinį melo detektorių, kurį patys sukonstravome. Atrodo, kad su tiek slaptojo agento įrangos galėtume suformuoti nedidelį FTB ar CŽV biurą. Šie renginiai ypač patinka berniukams” – sakė Vilius Aleksejūnas, GoCrazy projektų vadovas ir renginių organizatorius.

GoCrazy jau 5 metus organizuoja įvairius teminius vakarėlius – bernvakarius, mergvakarius ir vaikų gimtadienius Lietuvoje. Prieš pradėdami darbą Anglijoje, užsiėmė vietinių darbuotojų paieška ir samdymu, renginiams skirtos įrangos įsigijimu ir sukūrimu (kai kurios dekoracijos ir butaforijos yra pačių konstruotos). Šiuo metu yra pasiruošta vaikų gimtadienių “Generolo gimtadienis” ir “Šnipų gimtadienis” bei mergvakarių rengimui Londone. Su laiku bus pasiūlytos ir bernvakarių organizavimo paslaugos bei “Fėjų gimtadienis” išskirtinai mergaitėms.

“Per tokius vakarėlius vaikai atsipalaiduoja ir užsimiršta. Veiksmas jiems suteikia daug daugiau įspūdžių nei paprastas gimtadienis vaikui kur nors boulinge ar kine. Per tokį gimtadienį vaikai turi atlikti tam tikrus vaidmenis, o tai skatina jų kūrybiškumą, mąstymą ir kartais net ištvermę. GoCrazy gimtadieniai yra tokia patirtis, kurios dalyviai neužmirš visą gyvenimą. Vaikams po vakarėlio išduodame specialius sertifikatus, liudijančius apie jų dalyvavimą renginyje, kurie išliks visam laikui.“ – apie aktyvių vaikų gimtadienių naudą pasakojo Vilius Aleksejūnas.

GoCrazy vadovai per tuos 5 gyvavimo metus išbandė ir nušlifavo kelis pagrindinius renginių scenarijus darydami renginius šimtus kartų. Tokia patirtis yra tik vienas iš sėkmės garantų Anglijos pramogų rinkoje. Artimiausiu metu planuojama pasiruošti visiems populiariausiems mergvakarių ir bernvakarių renginių scenarijams, ir pasiūlyti šias paslaugas jauniems londoniečiams, kurie kartais šių švenčių švęsti atvyksta į Lietuvą ar Latviją. Būtent į pramogas suaugusiems ir dedama daug vilčių. Informacija apie teminių renginių organizavimą teikiama agliškame GoCrazy tinklalapyje www.go-crazy.co.uk.

Apie GoCrazy agentūrą

GoCrazy teminių renginių rinkoje savo veiklą pradėjo 2006 metais (nuo 2003-jų organizavo dažasvydžio renginius). Šiuo metu organizuojami vaiko gimtadieniai, mergvakariai, bernvakariai, kariniai korporatyviniai vakarėliai. GoCrazy agentūra nuo 2011 metų pradeda savo paslaugas teikti Jungtinės Karalystės rinkai, kur orientuojamasi į anglakalbius londoniečius pritaikant esamus renginių scenarijus Anglijos realijoms ir švenčių tradicijoms. Artimiausiu metu ketinama plėsti veiklą į kitus Jungtinės Karalystės miestus bei Airiją.

Informacija pasiteiravimui:

Vilius Aleksejūnas
GoCrazy projektų vadovas
Tel. nr. +370 659 00754
El. Paštas klubas.misija@gmail.com
http://gocrazy.lt
http://go-crazy.co.uk