El. Parduotuvės,  Įvairenybės,  Įvairios svetainės,  Laisvalaikis / Pomėgiai,  Pirkiniai / Paslaugos,  Skelbimai internete

Teptukai ir kitos dekupažo priemonės

teptukaiIeškote įrankių dekupažo veiklai? Dabar internetu įsigyti visas priemones būtų naudingiausia – čia kainos yra mažiausios, o taip pat el. parduotuvių siūlomas asortimentas leis rinktis priimtiniausius variantus. Čia visokie teptukai, dažai, karoliukai bei kitos medžiagos kainuoja gerokai pigiau. Tad jeigu šia veikla ketinate užsiimti rimtai, siūlytume pradėti būtent nuo medžiagų bei įrankių įsigijimo. Jeigu norite viską įsigyti mažiausiomis kainomis, siūlytume išsirinkti vieną dekupažo reikmenų parduotuvę internete – perkant vienoje vietoje, jūs galite gauti gana naudingas nuolaidas, kurios skiriamos būtent lojaliems klientams.

Perkant medžiagas bei visokius įrankius, būtina kruopščiai pasidomėti siūlomų gaminių kilme – ne visur ji yra nurodoma. Turite žinoti, kad kai kuriose el. parduotuvėse yra prekiaujama paprasčiausia kiniška produkcija, kuri nėra labai kokybiška. Esmė tame, kad kai kurie pardavėjai net gi tiesiog perpardavinėja produkciją tarpininkavimo principu. Jeigu matote, kad el. parduotuvėje visi siūlomi dekupažo reikmenys yra pristatomi per labai ilgą laiko tarpą, galimas atvejis, kad tokia el. parduotuvė pati neturi jokių prekių – ji tarpininkauja užsakymams. Tokiais atvejais, jūs sumokate pinigus, o pardavėjas tiesiog užsako tas prekes iš trečiųjų šalių. Žinoma, jis pasiima savo mokestį, o jūs laukiate gana ilgą laikotarpį. Tuo labiau, kad nežinote ką iš tiesų gausite, nes kiniškos el. parduotuvės ne vienam yra pateikusios įvairiausių nemalonių siurprizų.

Jeigu saugiai norite įsigyti visas priemones bei medžiagas dekupažo veiklai, siūlytume viską pirkti iš tų el. parduotuvių, kurios turi savo prekių sandėlius ir netarpininkauja kitoms užsienio parduotuvėms. Tai išsiaiškinti yra paprasta – kaip minėjome, pristatymo terminas visada parodo ar el. parduotuvė yra tik tarpininkė ar ne. Trumpai tariant, jums iš anksto reikia atsidaryti informacijos skyrelį ir pasiskaityti kiek laiko trunka pristatymas. Jeigu nurodoma, kad prekės pristatomos per 1-3 darbo dienas, faktas, kad jos bus pristatomo iš Lietuvos – ko gero iš pardavėjo sandėlio. Būtinai turite įsitikinti koks pristatymo terminas bus jums taikomas – sumokėję pinigus, jūs jų atgauti negalėsite tol, kol negausite prekių, o jeigu jos bus siunčiamos iš Kinijos, lauksite tikrai ilgą laikotarpį.