Įvairenybės,  Verslas / Ekonomika

TimoCom pristato transporto rinkos barometrą Europai!

Krovinių ir transporto pusiausvyra – visų transporto vadybininkų ir ekspeditorių svajonė. Tačiau kaip tik šioje srityje pasiūla ir paklausa sutampa retai. Kas žino, kaip bus ateityje? TimoCom žino. Pirmaujančios rinkoje transporto biržos paslaugų teikėjas įmonė TimoCom  pasinaudojo savo transporto biržos duomenų baze ir sukūrė naują instrumentą – transporto rinkos barometrą, kitaip tariant, tarptautinį krovinių pervežimo indikatorių.

TimoCom rinkos barometras yra unikalus: nei viena kita transporto birža negali pateikti tokių vertingų duomenų. Pasak Jens Thiermann, taip yra dėl trijų pagrindiniu Jens priežasčių: „Mes turime reikiamą apimtį, t. y. iki 300 000 pasiūlymų kasdien, mes turime reikiamą tarptautiškumą, kitaip sakant, 85 000 vartotojų iš 44 šalių, ir – kaip vienintelė tokia stambi krovinių birža – savo duomenų bazėje turime ne tik krovinių, bet ir laisvo transporto pasiūlymų!“ 

TimoCom skelbia savo rinkos barometro prognozes bendradarbiaudama su stambiausiais Europos transporto ir logistikos laikraščiais. Pirmą kartą Lietuvoje transporto rinkos barometrą buvo pristatytas žurnale “Transportas”. Taip pat kiekvienas norintis gali užeiti į tinklapį www.dvz.de kur realiuoju laiku gali patikrinti krovinių transportą pasiūlą dominančiais maršrutais.