Pirkiniai / Paslaugos

Tobuli maudymukai

maudymosi kostiumeliaiŠiltasis metų laikas – tai proga užtikrinti, jog ne tik apatinis trikotažas moterims, bet ir maudymosi kostiumėliai atrodytų puikiai. Šiame straipsnyje pasidalinsime patarimais, kuriais turėtumėte vadovautis iki vasaros ir taip pat idėjomis, kurios leis rasti tobulus maudymukus.

  • Iš naujo įvertinkite savo kasdienius įpročius. Tai, kaip atrodote šiandien – jūsų įpročių suma. Jeigu visą žiemą šildėtės kepsniais ir užkandžiavote šokoladu, gali būti, jog tai matosi ir žvelgiant į veidrodį. Ne bėda. Dar yra laiko situacijai pagerinti. Jeigu trokštate atsikratyti kelių kilogramų, visų pirma, nesiimkite drastiškų priemonių. Dietos neveikia, tačiau gyvenimo būdo pokyčiai daro stebuklus. Pirmiausia, kasdien pasistenkite nueiti rekomenduojamuosius 10 000 žingsnių. Tai tik atrodo daug, tačiau, jeigu pradėsite vaikščioti (užuot važiavę automobiliu) į darbą, paskaitas ar parduotuvę, nepastebimai juos nueisite ir netgi viršysite šį skaičių. Taip pat, padidinkite suvartojamų daržovių, vaisių, žalumynų ir grūdų kiekį. Jie naudingi ne tik puikiai jūsų išvaizdai, bet ir gerai savijautai ir energijai. Kalbant apie energiją, išsimiegokite. Kada paskutinį kartą miegojote 7-8 valandas? Tyrimais įrodyta, jog moterys, kurios miega mažiau, yra labiau linkusios priaugti svorio. Nepatekite į šią kategoriją ir pridėkite bent valandą ar dvi kasdieniam poilsiui – padėkosite pati sau.
  • Maudymosi kostiumėliai atrodys geriausiai, jeigu išsirinksite juos, atsižvelgdama ne tik į savo norus, bet ir į figūros tipą. Kriaušės tipo moterys, turėtų rinktis atviresnes liemenėles ir plonomis petnešėlėmis ir tamsias, daugiau kūną dengiančias kelnaites. Pilnos figūros moterims ir obuolio tipui pravers vientisas maudymosi kostiumėlis arba dviejų dalių, tik su kelnaitėmis, aukštesniu liemeniu. Atletiško sudėjimo moterys atrodys nuostabiai su vientisu, skirtingais raštais iškarpymo maudymosi kostiumėliu.
  • Maudymosi kostiumėliai labai svarbūs, tačiau nepamirškite ir detalių. Eidamos į paplūdimį nepamirškite skrybėlės virakinių nuo saulės – atrodysite pritrenkiančiai. O pintas krepšys ne tik leis įsimesti kremą deginimuisi, bet ir pavers jus stilingiausia moterimi prie jūros.

Taigi, tam, kad maudymosi kostiumėliai atrodytų puikiai pirmiausia verta peržiūrėti kasdienius įpročius ir pasistengti juos pakeisti ne tik dėl išvaizdos, o daug svarbiau dėl puikios savijautos ir sveikatos. O jau po to galima derinti maudymukus, kurie išryškins tai, ką turite geriausio.