Verslas / Ekonomika

Transporto birža TimoCom įveda transporto pasiūlymus už Jus telefonu

Transporto birža TimoCom įveda pasiūlymus už Jus

Nuo šiol mes taip pat įvedame pasiūlymus už Jus

Šalia to, jog TimoCom transporto biržos vartotojai yra informuojami apie esamus krovinių ir transporto pasiūlymus naudojant mobilųjį telefoną, dabar vartotojai gali paprašyti kvalifikuoto TimoCom personalo įvesti laisvo transporto pasiūlymus už Juos.

Daugeliui Transporto biržos vartotojų ši situacija yra puikiai žinoma: esate kelyje ir ieškote tinkamo krovinio, bet Jūs stokojate laiko ir taip pat neturite galimybės pasinaudoti transporto ir krovinių birža internetu. Kaip tik tokioje situacijoje Jums padės TimoCom to go paslauga.

Pasiūlymų patalpinimas transporto  biržoje

Remiantis telefoniniu vartotojo paklausimu, pasiūlymai nedelsiant bus įtraukti į biržą.  Privalumas tame, kad išsami transporto priemonės informacija yra tuojau pat matoma programoje visiems potencialiems verslo partneriams.   Norint imtis veiksmų, TimoCom darbuotojams reikia tik atitinkamos informacijos iš kliento, pavyzdžiui, norimo maršruto ir transporto priemonės aprašymo. Norint gauti suvestos informacijos patvirtinimą, klientams tereikia įvesti, Jų pačių įmonės, elektroninio pašto adresą transporto kataloge TC Profile® arba informuoti gimtąja kalba kalbantį mūsų ekspertą telefonu. Tuomet Jie gaus, biržoje patalpintos, iš kliento priimtos informacijos patvirtinimą elektroniniu paštu

Ši paslauga taikoma tuo pačiu karštosios linijos numeriu kaip ir anksčiau: +48 67 352 14 85.