Verslas / Ekonomika

Transporto biržos TimoCom atstovai mezgė naujus ryšius Maskvoje parodoje TransRussia 2012

Transporto biržos TimoCom specialistai beveik visą savaitę dirbo Maskvoje, kur vyko transporto ir logistikos paroda „TransRussia 2012“. Tai didžiausias ir svarbiausias regione transporto industrijos metų renginys, suteikiantis puikias galimybes sužinoti apie srities tentendcijas ir pokyčius, užmegzti naujus verslo ryšius, pabendrauti su senais klientais.

TransRussia 2012

Paroda pritraukia ne tik Rusijos ir NVS šalių, bet ir Baltijos bei tolimesnių šalių specialistus. Šiemet „TransRussia“ surengta jau septynioliktą kartą, plytėjo net 16 tūkst. kv. m plote. Dalyvių skaičius – per 500 kompanijų iš daugiau nei 30 pasaulio šalių. Tarp jų – ir dešimtys kompanijų iš Lietuvos. Vien tik nacionalinės vežėjų asociacijos „Linava“ stende dalyvavo vienuolika įmonių. Reikšmingu įvykiu laikoma parodos metu rengiama tradicinė konferencija, kuri sulaukia dalyvių iš įvairių šalių. Šioje konferencijoje tarp pranešėjų buvo ir Lietuvos atstovas – LR susisiekimo viceministras Arūnas Štaras. Parodos kontekste, be to, buvo surengtas vežėjų problemų aptarimas LR ambasadoje, kuriame dalyvavo keturios dešimtys Lietuvos įmonių.

Parodos svarbą rodo ne tik dalyvių, bet ir lankytojų gausa – 16 tūkst. unikalių lankytojų iš daugiau nei 50 pasaulio šalių.

„TransRussia 2012“ TimoCom lankėsi „Linavos“, „Linekos“ bei kituose stenduose, bendravo su klientais. Betarpiškas ryšys, gyvas žodis yra itin svarbus, prisideda prie sėkmingo verslo plėtojimo.