Įvairenybės

Trumpalaikiai kreditai

trumpalaikiai kreditaiSveikas, Petrai. Rašau šį laišką tau, norėdamas papasakoti kaip trumpalaikiai kreditai atkeliavo į mano gyvenimą.

Visada maniau, kad tokius kreditus ima žmonės, kurie yra vieniši ir neturi draugų ar artimųjų, kurie galėtų padėti. O atsitiko taip, kad ir man prireikė nedidelės sumos pinigų. Na, žinai, kaip tai atsitinka. Visada nelauktai ir netikėtai.

Buvome su drauge Palangoje. Labai smagiai leidome laiką. Aplankėme ir Gintaro muziejų, ir Naglio kalną. Dienomis važinėdavomės dviračiais, o vakarais eidavome klausytis nuostabios smuiko melodijos Žvejų kavinėje. Žodžiu, ilsėjomės puikiai. Ir štai kartą prie jūros dėmesį patraukė vaikinas su motorine valtimi.

Valtis buvo tokia graži, taip lengvai skrodė bangas, aukštai iškėlusi savo grakštų pirmagalį. Juk tu žinai mano senąją svajonę nuo vaikystės. Aš visada svajojau turėti valtį. Tokią greitą, lengvą… Tai štai, stebėjau jį ir jo valtį su neslepiamu susižavėjimu. Galų gale ryžausi prieiti ir pakalbinti.

Vaikinas noriai ir su meile man papasakojo apie savo valtį. Kaip jis ją įsigijo, kaip prižiūrėjo ir puoselėjo. Apgailestavo, kad turi skubiai ją parduoti, nes turi išvykti į kitą šalį. Mačiau, kad jam labai gaila savo valties. Štai tada ir šmėkštelėjo mintis paprašyti, kad tą valtį jis parduotų man, o ne kam nors kitam. Papasakojau jam apie savo svajonę nuo vaikystės ir kad labai norėčiau šią jo valtį įsigyti.

Vaikinas pasakė sumą. Tai buvo menki pinigai, palyginus su daiktu, kurį galėjau įsigyti. Tačiau mano sąskaitoje ir tokių pinigų  nebuvo. Puoliau karštligiškai mąstyti, ką daryti. Žinojau, kad greitai gausiu nemenką sumą už atliktą darbą, tačiau mano svajonės valtis jau bus atitekusi kažkam kitam. Spręsti reikėjo greitai, čia ir dabar, kol dar mano naujasis pažįstamas neapsigalvojo.

Prisiminiau vieno bendradarbio pasakojimą apie tai, kaip trumpalaikiai kreditai jam padėjo išsisukti iš situacijos, kai greitai prireikė pinigų, o laiko draugams ir artimiesiems motyvuotai paaiškinti savo sprendimą įsigyti pirkinį jau nebuvo. Susitariau su vaikinu, kad rytoj atnešiu jam pinigus ir nupirksiu jo valtį.

Grižęs į poilsio namus puoliau prie kompiuterio. Trumpalaikiai kreditai internetu – tai, ko man reikia. Atidžiai skaitau atvertą puslapį, kad trumpalaikiai kreditai nuo 18 metų suteikiami dirbantiems žmonėms. Taip taip, aš jau turiu 18 metų ir dar gerokai virš aštuoniolikos, o ir dirbantis esu, pasak mano viršininko, gerai dirbantis, perspektyvus vaikinas. Savo mintyse jau skriejau bangomis su nauja valtimi. Tai nustebs bendradarbiai, kai sužinos, už kokią sumą ją įsigijau. Ne vienam seilė nutįs iš pavydo. Net patryniau rankas iš malonumo. Bet ko gi aš gaištu laiką? Jei ir toliau būsiu toks užsisvajojęs, tai mano svajonių laivelis nuplauks be manęs. Taip, trumpalaikiai kreditai internetu suteikia galimybę paraišką pildyti 24 valandas per parą, bet kompanija, suteiksianti kreditą, tą paraišką nagrinėja tik darbo metu. Taigi, aš dar šiandien pat galiu suspėti užpildyti paraišką taip, kad kompanija jį išnagrinės, patvirtins ir aš jau po 15 minučių turėsiu pinigus savo sąskaitoje. Tada beliks nukulniuot iki bankomato, išsiimti pinigus, o rytoj iš pat ryto savininko ranka paglostyti savo svajonių laivą. Taigi, kaip aptogu ir paprasta užpildyti paraišką. Tereikia turėti savo banko sąskaitą, mobilųjį telefoną ir internetą. Valio, dar sužinau, kad trumpalaikiai kreditai akcija ir nuolaidomis pasitinka klientus, pirmą kartą imančius kreditą.

Tai šitaip, Petrai, trumpalaikiai kreditai padėjo įgyvendinti mano svajonę.