Pirkiniai / Paslaugos

Trumpas WebMoney ir Liberty Reserve elektroninių mokėjimo sistemų palyginimas.

Šios sistemos gyvuoja pakankamai ilgai ir pelnė didelį populiarumą rinkoje. Jos turi panašumų ir skirtumų, ir šiandien mes bandysime juos apžvelgti.

1. Anonimiškumas

Liberty Reserve sistema užregistruota Kosta Rikoje, taigi yra reguliuojama remiantis šios valstybės įstatymais. Kosta Rika garsėja bankinės sistemos patikimumu, ji neturi sutartos abipusės teisinės pagalbos su JAV, kas suteikia daugiau laisvės lėšų apyvartoms, o taip pat šalyje yra įteisinti lošimų, investiciniai ir kiti panašūs projektai. Liberty Reserve laikoma viena iš anonimiškiausių rinkos sistemų, kurioje numatyta pilnai anoniminių mokėjimų tarp registruotų vartotojų galimybė (kainuoja $0.75). Užsiregistruoti sistemoje yra paprasta, jums nereikės siųsti asmens dokumento kopijos arba kitaip patvirtinti savo tapatybę.

WebMoney elektroninių mokėjimų sistema yra sukurta Rusijoje, rinkai pristatyta 1998 metais – ir nuo to laiko pelniusi milžinišką populiarumą. Rusija taip pat neturi sutartos abipusės teisinės pagalbos su JAV, taigi daugelis OFAC sąrašo šalių gali naudotis šia sistema. WebMoney žymiai griežčiau vertina vartotojų veiksmus. Sistema riboja unikalių klientų identifikatorių (WM ID) skaičių, vienas asmuo gali turėti tik vieną identifikatorių, o jeigu jūs turite daugiau – primygtinai rekomenduojama juos apjungti. Naudojantis sistema patariama vengti stambių operacijų, jei jūsų sertifikato lygis mažesnis negu „pradinis”. Beje, pas mus jūs galite gauti tokį pradinį WebMoney sertifikatą greitai ir visai nebrangiai. „Formaliam” sertifikatui gauti jums reikės pateikti skenuotą paskutinio paso puslapio kopiją.

Skaityti toliau apie WebMoney ir Liberty Reserve palyginimą…