Būstas

Tūkstančiai interjero galimybių

Kaip atrodo Jūsų vonios kambarys? Ar kada susimąstėte, kodėl pasirinkote tokį, o ne kitokį interjerą šiai ganėtinai intymiai Jūsų namų patalpai? Tai atsakyti iš tiesų labai sunku, o galimybių rinktis yra be proto daug, todėl jei kaip tik dabar galvojate apie vonios kambario ar viso būsto remontą – pabandysime pateikti šiek tiek naudingos informacijos.

Vonios kambario interjeras labai priklauso ir nuo patalpos dydžio. Mažoms patalpoms gali būti kiek mažiau galimybių, tačiau galima rinktis kokybiškesnes medžiagas – tai leidžia mažesnis jų kiekio poreikis. Žinoma, tipinis senos statybos daugiabutis labai riboja vonios kambario interjero galimybes, tačiau ir čia galima šiek tiek pasistengti ir sukurti išskirtinį, akį traukiantį interjerą, ypač išgriovus sieną tarp vonios ir tualeto patalpos, jei tik galimybės tai leidžia.

Erdvesniuose vonios kambariuose puikiai žiūrėsi tokios medžiagos kaip kvarcas, marmuras. Galima nesunkiai juos derintis su aukštos kokybės praustuvais, stilingais veidrodžiais. Įvairios spalvos, gana laisvas formų pasirinkimas – tai leidžia kurti, eksperimentuoti ir rasti idealų variantą Jūsų voniai, kurioje būtų gera atsipūsti po darbo dienos, pasilepinti atpalaiduojančiomis procedūromis ar tiesiog rūpintis kasdiene higiena.

Pasitarus su patyrusiu dizaineriu nėra sunku sukurti kažką išskirtinio, o turint viziją tai padaryti dar lengviau. Be to, kūrybą kiek palengvins žinojimas, kokias medžiagas rinksitės, kas kurioje vietoje turėtų būti. Pavyzdžiui, jei bus pasirinktas kvarcas, tai bus lengviau rinktis praustuvą, tuo tarpu pasirinkus medines, specialiai impregnuotas spinteles, praustuvas galėtų būti kiek kitoks, mažiau masyvus.

Yra visa galybė vonios kambario interjero galimybių, todėl ieškokite Jums patinkančio pavyzdžio ir jį perdarykite pagal savo poreikius, keiskite, bandykite, komponuokite – tik tokiu būdu pavyks sukurti praktišką, o tuo pat metu ir išskirtinį bei stilingą interjerą savo vonios kambariui.