Būstas

UAB”Evelsa” grindų šildymas

Patogi sistema

Tyrimai rodo, kad idealus vertikalus kambario temperatūros pasiskirstymas, suteikiantis maksimalų komfortą, skiriasi esant skirtingoms šildymo sistemoms.

Pats priimtiniausias  patalpų mikroklimatas  yra, kai grindų temperatūra svyruoja nuo 22 iki 25ºC, o temperatūra galvos aukštyje yra nuo 19 iki 20ºC.  Kitaip tariant, žmonės jaučiasi geriausiai, kai kojoms yra truputėlį šilčiau nei galvai. Būtent grindinis šildymas ir yra toks šildymo metodas, kuris leidžia pasiekti idealų kambario temperatūros pasiskirstymą.

Visas grindų paviršiaus plotas tampa žemos temperatūros spinduliatoriumi, kuris sušildo kambaryje esančius paviršius, horizontaliai lygiai paskirsto temperatūrą ir apsupa kūną šiluma.
Šilumos nuostoliai, viena iš pagrindinių fizinio diskomforto priežasčių, yra sumažinami iki minimumo. Ypač pažymėtinas  šilumos nuostolių dėl šalto grindų paviršiaus nebuvimas. Dar daugiau- oro judėjimas kai nėra oro cirkuliacijos poreikio, taip pat yra nežymus, o tai padeda mažinti šilumos nuostolius. Jokios kitos šildymo formos tam neprilygsta.

Švari ir sveika aplinka

Konvencinės ir dirbtinai judinamo oro šildymo sistemos remiasi oro cirkuliacijos poveikiu. Tuo tarpu Uponor grindinio šildymo sistema leidžia orui judėti natūraliai. Todėl dulkės ir kitos ore esančios dalelės, pvz. žiedadulkės, nesklinda taip greitai per visus namus, todėl namai yra švaresni ir juose sveikiau gyventi. 
Taip pat nėra radiatorių, kuriuose  renkasi nešvarumai, ar į kuriuos galima susižeisti, pavyzdžiui, apsideginti. Be to, Uponor grindinio šildymo sistemos dirba tyliai, nesukelia erzinančių ar blaškančių garsų. O kadangi grindų paviršius yra šiltas, valymas yra lengvas, o džiūvimas greitas, o greitai džiūstančios grindys yra didelis privalumas vonios ir koridorių patalpose.

                        Visiška laisvė dizainui

Kai šildymo sistema yra nematoma, po grindimis (o tuo pačiu ir apsaugota nuo galimybės sugadinti iš išorės), kambarį galima projektuoti, dekoruoti ir apstatyti taip, kaip to pageidauja architektas ar savininkas. Padidėja naudingas grindų ir sienų plotas, nėra bjaurių šildymo grotelių ar griozdiškų radiatorių, kurie gadintų kambario vaizdą. Uponor grindinio šildymo sistema yra  ideali siekiant įgyvendinti šiuolaikinio interjero sprendimus.


Visada verta kreiptis www.evelsa.lt
 
 
Iki susitikimo
UAB ,,Evelsa“
Direktorius Rimantas Sabonaitis