Verslas / Ekonomika

„UniCredit“ pripažintas geriausiu darbdaviu Europoje

„UniCredit“ apdovanota prestižiniu „2015 metų Europos Top darbdavys” sertifikatu. Tarptautinį apdovanojimą už gerąją patirtį žmogiškųjų išteklių srityje, darbuotojams suteikiamas palankias sąlygas tobulėjimui ir talentingų žmonių pritraukimą bei išlaikymą skiria „Top Employers Institute“.

 

„Top Employers Institute“ geriausius darbdavius renka jau 24 metus. Atlikdamas tyrimą, institutas vertina personalo valdymo patirtį, darbuotojams suteiktas sąlygas, taip pat, kaip įmonėje ugdoma darbuotojų kompetencija ir įgūdžiai. „UniCredit“ vertinime buvo pasiekti aukščiausi rezultatai įvairiose srityse, pavyzdžiui, įvairūs pasiūlymai darbuotojams, jiems teikiamos mokymosi bei tobulėjimo programos, personalo vadyba.

 

„UniCredit“ grupės bendrovės Lietuvoje „UniCredit Leasing“ generalinis direktorius Laimonas Belickas teigia, jog visoje grupėje vadovaujamasi vertybėmis, kurių kertinė ašis – investavimas į profesinės kompetencijos ir novatoriškumo skatinimą. „Kompetentingi, novatoriški ir, kas ypač svarbu, iniciatyvūs darbuotojai užtikrina aukščiausią mūsų paslaugų kokybę. Visa tai leidžia bendrovei sparčiai ir pelningai augti. Daug dėmesio skiriame darbuotojų talentų vystymui, diegiame nuolatinio mokymosi kultūrą ir orientuojamės į talentų auginimą. „UniCredit“ geriausio Europos darbdavio sertifikatas suteikiamas jau ketvirtus metus iš eilės. Šis įvertinimas rodo, jog einame teisinga kryptimi ir skatina toliau įgyvendinti pokyčius, tobulinant personalo valdymo politiką“, – teigia L. Belickas.

 

Pasakodamas apie „UniCredit Leasing“ Lietuvoje, L. Belickas atkreipia dėmesį, jog per mažiau nei ketverius metus net trečdalis įmonės darbuotojų kilo pareigose, kasmet tobuliname ir geriname darbuotojų motyvavimo sistemą. „Grupės tarptautiškumas suteikia galimybę darbuotojams vykti praktikos semtis į bet kurią šalį, kurioje veikia „UniCredit“. Šiuo metu keli iš mūsų darbuotojų aplikuoja dalyvauti tarptautinėje jaunųjų talentų programoje „UniQuest“, kurioje siekiama atrasti daugiausiai potencialo turinčius darbuotojus ir padėti jiems jį realizuoti, siekiant asmeninių karjeros tikslų bei prisidedant prie įmonės rezultatų. Taip pat darbuotojai skatinami aktyviai dalyvauti profesinėse asociacijose, klubuose ir pan.“, – teigia L. Belickas. Pasak jo, didelis dėmesys taip pat skiriamas ir konkurencingam atlyginimui bei motyvacinei sistemai, kuri apima ir papildomas socialines garantijas. Lietuvoje, kaip ir visoje „UniCredit“ grupėje orientuojamasi į inovacijas skatinančios kultūros kūrimą.

 

„Top Employers Institute“ darbdavių vertinimą atlieka, naudodama apklausos metodą, taip pat objektyviai analizuodama žmogiškųjų išteklių strategijas, joms įgyvendinti pasitelkiamas priemones bei įrankius. Vertinant koncentruojasi į darbuotojų darbo sąlygas, jiems teikiamą naudą, kompensacijas, kompanijos kultūrą, mokymosi, tobulėjimo ir karjeros galimybes. Jeigu po šio vertinimo bendrovės atitinka keliamus reikalavimus, jose atliekamas auditas.

 

Apie „UniCredit Leasing“

 

„UniCredit Leasing“ pagal rinkos dalį užima pirmaujančias pozicijas Austrijoje, Italijoje, Lenkijoje, Čekijoje, Kroatijoje, Latvijoje, Bosnijoje ir Hercegovinoje, Rumunijoje, Turkijoje, Bulgarijoje, Slovakijoje, Ukrainoje. „UniCredit Leasing“ patenka į didžiausią rinkos dalį turinčių lizingo bendrovių trejetuką Europoje. Iš viso stambiausia Vidurio ir Rytų Europos lizingo bendrovė veikia 19-oje šalių, joje dirba per 3 tūkst. darbuotojų. Per metus lizingo bendrovės sudaromų naujų lizingo sutarčių vertė siekia apie 10 milijardų eurų.

 

Daugiau informacijos teirautis: Živilė Kaminskienė, UAB „IC Baltic“, tel. (8 5) 278 84 91, 8682 93777, e. paštas zivile@icbaltic.lt.