Būstas,  Nuoma

Universalių nedidelių ekskavatorių Bobcat nuoma

bobcat nuomaVisais laikais statybų verslas buvo paklausi sritis, tad ne išimtis – ir šiandiena. Vieni žmonės nusiperka ir įsirenginėja butus, kitiems reikia smulkaus remonto, o dar kiti imasi butus remontuoti iš pagrindų. Ne ką mažiau žmonių statosi namus, nusiperka sodybas ir sodo namelius, tad čia reikia atlikti daugybę darbų, pradedant žemės paruošimu, baigiant kiemo apdaila po statybų. Čia praversti gali pačių įvairiausių statybų prietaisų ir mašinų, pavyzdžiui, bobcat nuoma. Su nedideliu bobcat krautuvu bus paprasta sulyginti, nustumti žemę, užpilti pamatus ar iškastas duobes, kažką pakrauti į kitus automobilius ar iš jų iškrauti. Taip pat paprastai galėsite ardyti pastatus, asfaltą, betoną ir kitus paviršius.

Krautuvai ir traktoriukai bobcat – tai universalios transporto priemonės, palengvinsiančios statybų darbus bet kuriuo metų laiku. Žinoma, daugelį prietaisų norime turėti nuosavus, ypač jeigu jų nuoma kainuoja išties brangiai. Kai kuriuos prietaisus, ypač tokius, kuriais planuojame naudotis ne kartą ir ne du, išties verta įsigyti. Tai įvairūs grąžtai, sudėtingi atsuktuvai ir kt. Prietaisai, ypač kokybiški, kainuoja tikrai daug, tačiau investicijos gali atsipirkti. Dabar pagalvokime, kiek kainuotų įsigyti mažą traktorių ar ekskavatorių? Žinoma, kad net ir už padėvėtą transporto priemonę sumokėtume kur kas daugiau nei 20 tūkst. Lt. O nauja gali kainuoti ir keliasdešimt tūkstančių ar net daugiau. Taigi šiuo atveju bobcat nuoma atsieina ir kur kas pigiau, turint omenyje tai, kad transporto priemonę nuomosimės vos kelioms valandoms ar dienoms.

Nereikėtų bijoti nuomotis prietaisus ir transporto priemones, nes bene vienintelė atsakomybė tam žmogui, kuris nuomojasi – tai laiku sumokėti už suteiktas paslaugas. Beje, nuomojantis nedidelį ekskavatorių, paslaugos tiekėjai dažnai pasiūlo ir šalutinių paslaugų, pavyzdžiui, išnuomoti tokius priedus kaip žemės grąžtas, hidraulinis kaltas ar šakės paletėms vežti ir panašiai. Taip bobcat nuoma gali praversti ir žiemą, kai daug sniego ir jo nėra kam nustumdyti. Šiuo atveju galima išsinuomoti ekskavatorių su guminiais vikšrais – tokia transporto priemonė yra savotiškas visureigis. Be to, paslaugų tiekėjai taiko labai lanksčias nuomos sąlygas bei ekskavatorių nuomoja ne tik užpildytą kuru, bet ir su operatoriumi.