El. Parduotuvės,  Įvairios svetainės,  Pirkiniai / Paslaugos

Vaikiški drabužiai: kokias el. parduotuves rinktis?

vaikiski drabuziaiKokybiškų vaikiškų drabužių kainos internete daug mažesnės – tai jau pastebėjo ir didžioji dalis tėvų. Norintiems vaikiškus rūbelius įsigyti prieinamomis kainomis rekomenduojama apsilankyti MyBooom internetinėje parduotuvėje, nes čia siūlomas itin gausus asortimentas. Be abejo, kiekvienoje el. parduotuvėje pateikiami skirtingi rūbeliai, todėl nereikėtų tikėtis, kad kiekvienoje vietoje kainos bus vienodos. Šioje el. parduotuvėje galite rasti įvairius rūbus, kurie pagaminti tiek iš medvilnės, tiek ir poliesterio ar kitų tekstilės audinių. Internetines parduotuves vaikiškų rūbų įsigijimo metu rinktis verta todėl. Kad čia pardavėjai nustato daug mažesnius antkainius, todėl tėvams pavyksta sutaupyti žymiai didesnes sumas.

Kas liečia el. parduotuvių pasiūlą, tai tiesiog reikėtų atsižvelgti į paprastą faktą – internetinėse parduotuvėse siūloma produkcija dažniausiai būna kokybiška, o jeigu pirkėjas gauna nekokybiškus rūbus tai jis juos be abejo, kad gali grąžinti pagal galiojančius įstatymus. Vargu ar pirkdami iš neaiškių asmenų galėtumėte pasinaudoti tokiomis savo teisėmis. Aiškiau kalbant, jeigu jūs jau nusprendėte vaikiškus drabužius pirkti internetu, tai būtinai rinkitės tik elektronines parduotuves, nes kitose vietose tiesiog į jūsų, kaip pirkėjų, teises vargu ar kas žiūrės. Pavyzdžiui, skelbimų portaluose pardavėjai dažniausiai siūlo itin pigius vaikiškus drabužius, tačiau kai pirkėjas juos gauna ir pamato, jog jie yra prastos kokybės, jis negali jų grąžinti ir atgauti pinigų – pardavėjai neretai atmeta grąžinimo galimybę.

Jeigu jūs internetu ketinate pirkti vaikiškus rūbus tik dėl to, kad čia viskas pigiau, tai dar nereiškia, kad ir tas pačias el. parduotuves turėtumėte rinktis atsitiktinai. Geriausia būtų rinktis tas el. parduotuves, kurios turi gerą reputaciją. Itin paprasta rasti geriausius pardavėjus yra būtent per paieškos sistemas. Ten suvedate norimų rūbų terminus ir gaunate el. parduotuvių adresus. Tada lieka tik pasidomėti apie kiekviena parduotuve ir tiek.

Be abejo, pats svarbiausias niuansas yra tas, kad nelegalūs prekybininkai nepriims jūsų prekės atgal ir pinigų negrąžins, nes tam turi būti surašomas grąžinimo aktas bei turi būti visos sąskaitos faktūros, tad jeigu norite apsidrausti, tai tiesiog rinkitės legaliai veikiančias vaikiškų drabužių parduotuves.

Daugiau informacijos čia.