Įvairenybės

Vaikiski vezimeliai

 “Automobilis” mūsų mažiesiems – ne mažiau svarbus mums

Vaikiski vezimeliai
Vaikiski vezimeliai

Anksčiau ar vėliau kiekvienai šeimai prireikia ne tik automobilio, bet kitos transporto priemonės. Universalūs, sportiniai, triračiai, klasikiniai lopšiniai vaikiski vezimeliai yra ne mažas galvosūkis jauniems tėveliams. Iš pažiūros visi modeliai yra geri, ir visi geri vezimeliai yra brangūs, bet kuo tuomet jie skiriasi ir apie ką reikėtų galvoti, renkantis pirkti vieną ar kitą. Svarbiausia rinktis pagal savo poreikius, gyvenimo būda, skonį. Svarbu ir tai, kas jums yra gražu.

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį?

Labai svarbu, kad jūsų vaikučiams būtų patogu, saugu ir kad viskas būtų patikima. Vaikiski vežimėliai, turintys išimamą lopšį labai praktiški. Patogiai galėsite kūdikį nusinešti į bet kurią vietą. Svarbi ir reguliuojama rankena bei gera, kokybiška amortizacinė sistema ir didesni ratukai, kad vežimėlis puikiai riedėtų per smėlį, sniegą. Jei žinote, kad daugiausia laiko praleisite mieste, jums tikrai tiks vaikiski vezimeliai su mažais ratukais, bet gera amortizacija. Kad vežimėlis neapvirstų, turi būti tiksliai paskaičiuotas jo svorio centras.

Patogu, kai medžiagines dalis galima nuimti ir išskalbti, bet svarbiausia, kad jos būtų tvirtos, nelaidžios drėgmei ir vėjui. Papildomai gali būti naudojamas skaidrus gaubtas nuo vėjo ir lietaus.

Universalus vaikiski vezimeliai patogūs tuo, kad tiks įvairaus amžiaus vaikams, lengvai transformuojasi. Didesnis vežimas yra patogesnis daugeliu atžvilgiu, tačiau kai kurie gamintojai laikosi nuomonės, kad vežimėlyje neturi likti vietos vaikučiui vartytis, sukiotis nes tai nesaugu.

Vaikiski vezimeliai tui būti paprasti transportuoti. Ir dėl saugumo, ir dėl patogumo svarbu, kad vežimėlį būtų paprasta sulankstyti, įdėti į automobilio bagažinę, liftą, viešąjį transportą. Mechanizmų patvarumas ir stabilumas taip pat labai svarbūs. Įsitikinkite, ar viskas tvirtai užsifiksuoja, ar nėra neuždengtų dalių, kur vaikas galėtų susižeisti. Sportiniai vaikiski vezimeliai, taip pat ir universalūs, turi turėti saugos diržus.

Ar vezimeliai kokybiški, patvirtina kokybės sertifikatas ES šalims. Pasiteiraukite pardavėjo, ar yra garantinis aptarnavimas. Tai jums suteiks garantijas, kad esant nekokybiškai prekei ar jai sugedus po neilgo naudojimo, atgausite pinigus arba viskas bus suremontuota. Tiesa, patikimumą garantuoja garsesni, tačiau nebūtinai tik užsienio, gamintojai. Pavyzdžiui, vaikiski vezimeliai zippy yra parduodami su dviejų metų garantija. Vaikiski vezimeliai tutis, taip pat. Šie vaikiski vežimėliai gaminami Lietuvoje, Kaune ir yra tikrai paklausūs.

Kaina

Kainuoti vaikiski vezimeliai gali net iki 3000 litų. Mamos dažnai sako, kad nemalonus vienintelis dalykas, perkant vežimėlį, tai yra jo kaina. Negalintiems tam skirti daug lėšų yra naudoti vaikiski vezimeliai. Juos parduoda mamytės, paauginusios savo mažylius. Dažniausiai vežimėliai būna neblogos būklės, o kainą galima paderinti. Aišku, geros kokybės, žinomos firmos vaikiski vezimeliai deveti ir nauji, kainuos tikrai daugiau. Skelbimų galima ieškoti internete. Jei ieškote pirkti konkrečiame mieste, įveskite paieškoje, pavyzdžiui, vaikiski vezimeliai siauliuose ar vaikiski vezimeliai klaipedoje.

Tiksliai atsakyti, kokia yra optimali vežimėlio kaina yra ganėtinai sunku. Pradedant nuo 700 litų iki, jau minėtų 3000 litų. Kiekvienas renkasi pagal savo galimybes.

Svarbus patarimas tėvams, kuriems aktualus jų vaikų saugumas, niekada nepatikėkite jo vežioti kitam vaikui ir niekada nepalikite nenuspaudę stabdžių. Jei vaikas jau sėdi, nenaudokite lopšio, nes iš jo jis lengvai gali persisvėręs iškristi.

Vaikiski vezimeliai ir panašūs, ir skirtingi. Pateikėme bendrus patarimus, į ką reikėtų atsižvelgti, prieš renkant transportą savo mažyliui, bet kiekvieni tėveliai turi šiam daiktui dar ir savus reikalavimus, tad svarbu, kad ir jie, ir mažylis jaustųsi saugiai ir patogiai.