Laisvalaikis / Pomėgiai,  Renginių Organizavimas,  Vaiko Gimtadienis

Vaiko Gimtadienis

Vaiko Gimtadienis

Tėveliai dažnai nori surengti savo vaiko gimtadienį kuo šauniau, tačiau būna, kad pritrūksta originalių idėjų. Mes Jums galime padėti – pasiūlysime kelias idėjas, kuriomis pasinaudoję, sukursite puikią gimtadienio atmosferą ir Jūsų vaiko veidas bus papuoštas plačia šypsena!

Teminis vaiko gimtadienis. Kad Jūsų vaikas pajustų gimtadienio svarbą ir ypatingumą, padarykite jam siurprizą – surenkite vaiko gimtadienį so jo mėgstamu personažu ar herojumi. Padarykite kvietimus, dekoracijas, papuošimus stalui, kaukes sau ir jam. Pasirinkę mėgstamą herojų (pavyzdžiui, Harį Poterį) ieškokite įvairios atributikos su juo: atviručių, paveikslėlių, kepurėlių ir t.t. Manome, kad jūsų vaiko gimtadienis turėtų pavykti puikiai, kadangi vaikas suvoks, kaip jis Jums rūpi ir kaip Jūs juo domitės, jei viską susiesite su jo mėgstamiausiu personažu.

Taip pat galite fotografuoti savo vaiką, ir taip suteiksite ne tik pramogą sau ir jam, tačiau ir išlaikysite gimtadienio prisiminimus labai ilgai. Pavyzdžiui, aprenkite savo vaiką tėčio drabužiais ir kiekvienais metais per vaiko gimtadienį nufotografuokite su tais pačiais drabužiais – taip matysis kaip vaikas auga ir tuo pačiu taps linksma šeimos tradicija. Jei jūsų rengiate gimtadienį mažam (pavyzdžiui, vienerių metų vaikui) galite nupirkti baltojo molio ir išpausti jubiliato pėdutes arba delniuko antspaudą. Vaikui patiks Jūsų sugalvota idėja, o be to Jūs turėsite daiktą, kuris primins Jums šią nuostabią šventę.

Žinoma, taip pat gera mintis nusivesti savo vaiką gimtadienio proga į vaikų kavinę, kuri teikia specialią gimtadienio programą. Vieni iš tokių yra „Euroopa“, „Žiogas“, „Išdykėlio sala“. Vaikai galės išsidūkti didelėse žaidimų aikštelėse ir žiūrėti mėgstamus animacinius filmukus per didelį televizorių.