El. Parduotuvės,  Įvairenybės,  Pirkiniai / Paslaugos

Vaikų gimtadienių idėjos

Visi vaikai turi mylimiausią žaislą, todėl nukonkuruoti jį labai sunku. Būtent dėl jo tėveliai ir seneliai labiausiai suka galvas, nes nori, kad jų dovana būtų pati geriausia ir vaiko mylimiausia. Išrinkti dovaną savo mažyliui tikrai dar nėra taip sunku, kaip gali pasirodyti einant į kito vaiko gimtadienį. Taigi šio straipsnio tema ir bus apie tai, kaip švenčiami mažųjų gimtadieniai, kokie žaislai vaikams tokia proga yra patys tinkamiausi, o atsiminimai geriausi.

Turbūt visi vaikystėje turėjo tėvelių surengtus gimtadienius, kai pusdieniui susirinkdavo visi geriausi kiemo draugai. Iš pradžių kiek nedrąsiai, tačiau kuo toliau tuo smagiau. Ant stalo mamos keptas tortas su žvakutėmis, netoliese susodinti mylimiausi žaislai ir nutrūktgalviški žaidimai su draugais. Tokie prisiminimai dažnam sukelia net atodūsį ir veidu perbėga ilgesinga šypsena. Vaikai tokią dieną prisimena kaip pačią smagiausią, o tėveliams dažnai tai tampa jei ne galvos skausmu, tai bent nemenku kantrybės išbandymu.

Išrinkti dovaną dar visai mažam vaikučiui nėra taip sudėtinga, nes prekės kūdikiams neturi labai didelio asortimento pasirinkimo. Sudominti vyresnį vaiką ir žymiai sunkiau, ir išrinkti dovaną jiems sudėtingiau. Tačiau tokioje situacijoje gali puikiai pagelbėti dviratis, pripučiamas baseinas, mėgstamas žaidimas, norima lėlė, pliušinis meškiukas ar medinis arkliukas. Žaislai vaikams svarbūs tiek, kiek vėliau svarbūs būna patys atsiminimai. Taigi kaip gimimo dieną paversti įsimintina?

Taigi artėja pirmasis vaikučio gimtadienis. Kaip jį paminėti? Tiesiog džiaukitės ta diena! Būkite kartu, linksmai leiskite laiką. Ta proga galima baltajame molyje padaryti vaikučio delniukų ar padukų įspaudus. Gražiai apipavidalinta tokia lentelė bus puikus prisiminimas ne tik patiems tėveliams, bet ir pačiam vaikui. Vaikai geriausiai įsidėmi ir atsimena tokius dalykus, kurie jiems suteikė daug emocijų. Tai kodėl dėmesiu ir staigmenomis neapsupus vaikelio nuo pačio ryto, kuomet jis pramerkia akis? Ar ne puiku būtų tik prabudus pamatyti savo kambarį, kuris pilnas gražiausių spalvų balionų…

Kiek ūgtelėjusios mergaitės tikrai nudžiugs jei gimtadienio vakarą su geriausiomis draugėmis galės rengti pižamų vakarėlį su vėlyvais užkandžiais, smagiais filmukais ir mergaitiškais žaidimais. Berniukų kompaniją galima nuvesti pažaisti boulingo. Svarbu duoti jiems šiek tiek laisvės ir patiems pasijausti šeimininkais.

Vaiko gimimo diena labai svarbi yra ir tėvams. Dažnai kiek paaugę vaikai jau nenori, kad tėtis ar mama dalyvautų toje šventėje. Na viskam turbūt savas laikas ir visi būdami paaugliais norėjome kuo daugiau laisvės. Taigi tokias gražias šeimos akimirkas derėtų įprasminti nuo pat vaikystės?

Šventės įprasminimui yra daugybė puikių idėjų, taigi šį kartą apie vieną iš jų. Jei mėgstate fotografuoti, tai ši mintis kaip tik Jums. Įprasminkite vaikelio gimtadienio dieną fotografijomis. Dar saldus rytinis miegelis, prabudimas… Nustebinkite savo atžalą palikdami prie lovos dailiai supakuotą dovaną ir vos jam ją radus fiksuokite džiugesio momentus. Nebijokite jei nuotraukų pasirodys per ne lyg daug. Net profesionaliems fotografams pasiseka jei iš penkiasdešimties kadrų jie atranda tą vieną patį geriausią.

Toks gimtadienio dienos albumas gali turėti ir kitą tradiciją – tokią pačią nuotrauką visais metais. Berniukams tam gali prireikti tėčio ar senelio skrybėlės, mergaitėms tikrai patiks prieš objektyvą matuotis mamos aukštakulnius ar suknelę. Kiekvienais metais tokia pati nuotrauka bus kaip amžiaus, ūgio ir pokyčių ženklas. Taigi švenčiant 18-ą vaiko gimtadienį turėsite mažiausiai 18 nuotraukų kur matysis kokie pokyčiai jį lydėjo visus metus.

Balionai