Medicina / Sveikata

Vaistinių reklamų ignoruoti neturėtume

Dažname sveikinimo atviruke ar iškalbingame toste, be kurių kai kas tiesiog negali apsieiti, nemažai dėmesio skiriame linkėjimui likti sveikam. Nesvarbu, jums „niolika“ metų ar keliasdešimt keli, neaktuali lytis bei banko sąskaitos turinys: sveikata – brangiausias kiekvieno iš mūsų turtas, kurį turime puoselėti patys ir, adekvačiai reaguojant į situaciją, laiku kreiptis pagalbos. Pastarąją suteikti gali tiek medikai, tiek farmacininkai, turintys kompetencijos pasiūlyti konkrečioje situacijoje tinkamiausius medikamentus. Džiugu, jog vaistinėse taikoma marketingo politika leidžia vaistininkams savo klientus pradžiuginti patraukliais kainų pasiūlymais, su kuriais supažindinti gali ir naujausias „Camelia“ akcijų leidinys.

Vaistininkas siūlo tai, ko jums reikia

Didelė konkurencija visose srityse lemia, jog pardavėjai yra priversti visais būdais „gaudyti“ pirkėjus ir bandyti šiems įsiūlyti vieną ar kitą prekę. Pardavėjui nespėjus pabaigti sakinio, dažnas pirkėjas šį tiesiog nutraukia, griežtai pasakydamas, jog vienas ar kitas pasiūlymas nedomina. Dėl savo pirkėjų priversti kovoti ir įvairūs vaistinių tinklai, tad nenustebkite, jei, užsukę į vaistinę, sulauksite pasiūlymo įsigyti daugiau nei tikėjotės. Tiesa, priešingai nei eiliniai pardavėjai, farmacininkai yra suinteresuoti įsiūlyti ne bet ką, tačiau tai, ko iš tiesų pacientui reikia. Tad leiskite jus aptarnaujančiam vaistinės darbuotojui iki galo užbaigti sakinį: galbūt būtent šį mėnesi jums aktualūs maisto papildai ar kitos medicininės paskirties prekės parduodamos kur kas pigiau.

Dar vienas plačiai propaguojamas marketingo būdas – naujausias „Camelia“ akcijų leidinys, kuriame pirkėjai supažindinami su patraukliausias mėnesio pasiūlymais. Tai – gerokai nuosaikesnė rinkodaros politika, leidžianti pačiam pirkėjui nuspręsti, ar jį domina galimybė sužinoti apie konkretaus vaistinės tinklo pasiūlymus. Minėti akcijų leidiniai pasiekia klientų pašto dėžutes, yra laisvai prieinami vaistinėse, taip pat siūlomas ir elektroninis pastarųjų variantas: kiekvienas galime rinktis sau priimtiniausią variantą. Besinaudojantiems internetu (tokių šiandien iš tiesų yra labai daug), rekomenduojama užsukti ir į internetinę vaistinės svetainę: kai kurie patrauklūs pasiūlymai galioja tik besinaudojantiems e–vaistine.

Ar pasinaudojus akcijomis „neprašaunama“?

Tikėtina, jog daugelis iš mūsų yra „nudegę“ pirkdami vieną ar kitą prekę (neretai – ir didelį kiekį) pigiau. Susivilioję mažų kainų pasiūlymu, dažnai nusiperkama ne tai, kas reikalinga arba tiesiog baigiasi galiojimas pirkinių, nespėtų sunaudoti. Tad nieko keisto, jog kritiškai žiūrima ir į vaistinių pasiūlymus. Aišku, reikia išlaikyti sveiką protą ir perkant pastaruosius tačiau tai nėra ta prekių grupė, kurią rizikuojama įsigijus išmesti. Medikamentų bei kitų medicininių prekių galiojimas yra ilgas, o ir perkama tai, kas aktualu sveikatos puoselėjimui bei stiprinimui.