Įvairenybės

Vakarėlis laive? Įmanoma!

Laivo nuoma Vilniuje vakarėliams
Vakarėliui tinkamo laivo nuoma

Organizuoji vakarėlį ir neturi tinkamo ploto? Atrodo, kad jau nėra išeičių ir teks švęsti ankštame bute bei tikėtis, kad kaimynai dėl to nepyks? O jie tikrai pyks, tad Tavo šventė baigsis dar nė neprasidėjus. Išeičių yra. Viena iš jų – vakarėlis laive.

Nors laivo nuoma skamba labai prabangiai, iš tiesų tai gana paprastas, o kai kuriais aspektais ir visai nebrangus būdas perkelti savo vakarėli iš įprastos vietos į visai kitokią. O jei kas paklaus, galėsi drąsiai sakyti, kad „tūsinaisi” laive, kuriame buvai tik tu, Tavo „chebra” ir kapitonas!

Visai neseniai Vilniaus gyventojus ir miestu svečius žavėjo linksmų merginų kompanija. Jos šventė vienos iš jų paskutiniąsias viengungystės dienas – mergvakarį. Būtent pramogos mergvakariui ima vis dažniau persikelti į netradicines erdves, tarp kurių ir jau minėta laivo nuoma, įvairūs važinėjimaisi karietomis po miesto centrą ir panašios linksmybės.

Žinoma ir bernvakariai nėra kitokie. Vaikinai ne ką mažiau idėjų turi savo šventei organizuoti. Jei anksčiau vyraudavo apsinuoginusių merginų šokiai ant stalo, išgertuvės bare, tai šiai dienai ieškoma aktyvių, išskirtinių ir linksmų pramogų. Matyt dėl to laivo nuoma Vilniuje dažniausiai pasinaudoja būtent tokie žmonės, kurie organizuoja priešvestuvines šventes. O tarp jų ne tik mergvakariai ar bernvakariai, bet taip pat ir puiki galimybė ramiai susitikti, susipažinti skirtingų šeimų atstovams (būsimo jaunikio ir jaunosios tėvams ar kitiems artimiems giminaičiams), pabūti neformalioje aplinkoje, kurioje būtų galima aptarti vestuvių organizavimo smulkmenas ar svarbias detales, gerai praleisti laiką ir tuo pačiu pasižvalgyti po Vilnių iš Neries upės.

Jei tai tinka tokiam susitikimui, tiks ir įmonės vakarėliui. Kas jau kas, bet įmonės dažnai pabūna įvairiose vietose, tačiau su savo kolektyvu paplaukioti Vilniaus centre gali tikrai ne visi, o kiti tiesiog tokios galimybės nežino, nes nemoka išnaudoti paieškos galimybių! Aplenkite tokius ir rinkitės laivo nuomą Vilniuje su savo kolektyvu.

Vakarėlis laive ne tik įmanomas, bet ir labai rekomenduojamas, smagus užsiėmimas, kurį pats laikas išmėginti dar artimiausiu metu – nors ir šiandien.