Laisvalaikis / Pomėgiai

Valentino dienos dovanos jam

Ką jam dovanoti, kai tarėtės dovanomis nesikeisti?

Valentino dienos dovanos jam
Valentino dienos dovanos jam

Pasitaiko, kad Valentino dovanos jam, ir jai gali nelabai patikti tada, kai nustebinate didele staigmena. Atrodytų – juk taip smagu gauti dovanų, tai kas čia negerai kažką kažkuo pradžiuginti? Bet, pagalvokite, kaip jaučiatės tada, kai per Kalėdas sutinkate pažįstamą, šis jus apipila dovanomis ir staiga suprantate, jog esate paskutinis liurbis, kad pats irgi nepasirūpinote dovanomis. Taigi, ir Valentino dienos dovanos gali apkarsti, jeigu su antra puse visus metus juokausite „kokia tai kvaila reklamos išpūsta šventė“, o jai atėjus staiga paduosite vyrui naujo automobilio raktelius, kuriuos dar vakar įsigijote, prieš tai pasiėmusi paskolą. Tokios dovanos malonu, kai nesijauti dėl jų skolingas. Tačiau geriau tokios Valentino dienos dovanos jam nedovanokite, ypač, jeigu žinote, kad jis apskritai nieko jums nepirko (nes taip tarėtės).

Tačiau, ką daryti, jeigu vis dėlto visus metus šaipėtės iš „Valentynkės“, o jai atėjus kilo neapsakomas noras nudžiuginti savo antrąją pusę? Kokios Valentino dienos dovanos jam nesukels savigraužos? Tikriausiai – kažkokios nedidelės. Štai keletas idėjų, kas gali padėti tokiu atveju.

Mokėkite tai pateikti

Pirmiausiai, nesvarbu, ar Valentino dienos dovanos kainavo 100 litų, ar 10, bet, jeigu antroji pusė jos neturi, o jūs turite, tuomet mokėkite tai pateikti. Labai geras būdas dovanoti yra sakant, jog tai, esą, pirkta ir numatyta anksčiau, tik taip sutapo, jog įteikiate būtent per Valentino dieną. Ypač, jeigu dovanėlė ne tokia jau ir kukli, ir, jeigu dovanos nėra akivaizdžiai šios šventės atributika.

Taip pat, jeigu tektų aiškintis, kiek tai kainavo, kur pirkote, ir panašiai – būtinai galvokite, ką galite sakyti, o iš kokių klausimų geriau žaviai išsisukti.

Rinkitės kažką nebrangaus

Žinoma, geriau, kad dovana vyrui Valentino dienos proga nebūtų labai brangi. Pagalvokite – argi meilė matuojama pinigais? Tikrai, kad ne. Juolab, jeigu jūsų kišenėje švilpauja gūdus Vasario mėnesio vėjas. Bus puiku, jeigu skirsite ne daugiau, kaip 100 litų, jeigu uždirbate vidutines pajamas, ir, jeigu šiai šventei nieko netaupėte iš anksto.

Gali būti sentimentalu

Dovana mylimajam metiniu proga beveik visada būna kažkas sentimentalaus. O kaip gi Valentino diena? Ką geriau dovanoti: eglutės ar širdelės formos automobilio gaiviklį? Sentimentalumas kartais tinka, tačiau jis turi būti visada skoningas. Jeigu mąstote, ka padovanoti vaikinui Valentino dienos proga, tai turite įsidėmėti, jog nėra gerai dovanoti kažkokius klišinius sentimentalius dalykus. Tačiau pamąstykite, kas vaikinui iš tiesų miela ir gražu? Galbūt mokate puikiai piešti ir norite puodelio su judviejų piešiniu? O gal pats metas, kad ant jūsų namų sienų atsirastų gražiai įrėmintų judviejų nuotraukų?

Kartu pramogaukite

Gera dovana bus ir tokia, kuri nebus vien tik nukreipta į jo malonumus. Tai gali būti kažkas bendro, ką galite kartu nuveikti. Eiti drauge vakarieniauti į nelankytą restoraną, keliauti į koncertą, teatrą, filmą, o gal pasivažinėti po miškus, o gal drauge aplankyti ekskursiją po Vilniaus ar Kauno požemius? Valentino dienos dovanos vyrams iš tiesų gali būti dovanos ir jums pačioms – tiesiog pasirinkite kažką, kas jums leistų taip pat smagiai kartu praleisti laiką. Kita vertus, juk Valentino diena kaip tik ir turi būti tas laikas, kai daugiau šilumos, meilės ir artumo suteikiame vieni kitiems kažką darydami drauge, o ne tik čiumpame ką tik padovanotą video žaidimą, ir atsijungiame kelioms paroms.