Pirkiniai / Paslaugos

Vanduo

Vanduo žmogaus organizmui labai svarbus, jis sudaro net 85% kraujo. Pagrindinė vandens funkcija valyti organizmą, o tai atlieka tik aukštos kokybės vanduo. Toks vanduo neleidžia vystytis 80% ligų.

Lietuvoje išgaunamas giluminis vanduo iš artezinių grežinių ne visuomet atitinka standartus.

Net vandenvietės vandeniui paruošti naudoja vandens valymo sistemas! Svarbu tai, kad vandens tiekėjas ne visada gali užtikrinti tinkamos kokybės vandenį, dėl vamzdynų, kuriais keliauja vanduo, ar pačios vandenvietės vietos.  Tad vartotojui, norinčiam pasigerinti kokybę, dažnai tenka pačiam imtis priemonių.

Vandens filtrai dažniausiai gaminami Kinijoje arba Taivane, o Lietuvoje tik klijuojamos etiketės su užrašu: ,, made in USA‘‘. Taigi, prieš perkant vandens valymo įrangą, visad reiktų reikalauti lietuviškų sertifikatų, įrodančių, kad  pasirinkta vandens valymo sistema skirta sąlyčiui su maistu, atitinka visas higienos normas ir skirta ne pramoninei rinkai.  Nuolatos konsultuojame, į mus besikreipiančius asmenis, turinčius  rimtų problemų su neveikiančia ar neprižiūrima įranga. Nusipirkę nepatikimą bei nesertifikuotą produktą, liksite nusivylę ir jausitės apgauti, arba teiksite kad vandens valymo sistema neveikia.

SIOS NORDIC įmonė prieš parenkant vandens valymo sistemą visuomet atlieka sertifikuotus vandens tyrimus.  Konsultuoja tik profesionus vandens ekspertas, žinantis visas vandens normas bei vadens valymo sistemos technines specifikacijas, tad visuomet gebantis jums parinkti optimaliausią variantą.

SIOS NORDIC atstovauja JAV įmonės Aquafilter ®  prekinį ženklą. Šis gamintojas yra  lyderis visoje Europoje,  įrengiant vandens valymo sistemas. Aquafilter  savo produktus parduoda net 45 – iose šalyse visame pasaulyje. Aquafilter ®  užtikrina aukščiausią kokybę, naujausių technologijų dėka. Šios kompanijos produkcija atitinka ISO 9001 sertifikatus, o Aquafilter ® yra Water Quality Association narys. Visiems Aquafilter ®  vandens valymo ir filtravimo įrenginiams suteikiame nuo 5 iki 10 metų garantiją, kuo negali pasigirti kitų kompanijų atstovai. Taip pat, galime prižiūrėti ir atnaujinti  visas, Jūsų naudojamas, vandens valymo sistemas: atnaujinti senus filtrus ir periodiškai juos dezinfekuoti, kad Jūsų geriamas vanduo, visuomet atitiktų aukščiausios kokybės standartus.

Lietuvos teritorijoje esant KIETAM arba LABAI  KIETAM vandeniui, neefektyviai veikia šildymo sistema, kalkėja: dušo kabinos, vonios, vamzdynai, maišytuvai, virduliai ir t.t.  Vandenį nugeliažinanti sistema  yra populiarus mūsų produktas, skaičiuojantis suvartojamą vandens kiekį m3 ir tik tada prasiplaunantis. Efektas ypač juntamas prausiantis, kadangi vandeniui esant mikštam oda nepleiskanoja, neraudonuoja, o tampa švelnia.  Yra įvairūs vandens minkštinimo būdai, tačiau efektyviausias būdas yra minkštinimo filtrai. Mes įrengiame ne tik minkštinimo filtrą visam namui, bet ir optimaliai parenkame tiksliai tą filtrą, kuris skirtas būtent jūsų poreikiams tenkinti. Taip pat galime pasiūlyti dušo filtrus, kurie apsaugos Jus nuo kenksmingų 99% šalina pavoningų chloro garų prausiantis.  Filtrus skirtus skalbimo mašinai,  ilginančius skalbyklės tarnavimo laiką iki 1,5 karto, bei minkštinančius vandenį.

Nugeležinimo filtrai –  populiarus mūsų produktas. Galintis skaičiuoti  suvartojamą vandens kiekį m3 ir tik tada prasiplaunanti. Kai savo sudėtyje vanduo turi iki 2 mg/l Fe, yra galimybė montuoti minkštinimo įrangą ir taip pašalinti geležį iš vandens. Kai vanduo savyje turi didžiulį kiekį geležies, sieros ar nemalonų kvapą reikalingas nugeležinimo įrenginys kuris šias problemas pašalina. Toks vanduo yra kenksmingas žmogaus organizmui ir nėra tinkamas naudoti, jis sukelia net vėžinius susirgimus, kai geležies kiekis yra didelis, t.y. juntamas geležies kvapas, matoma geležies spalva.  Mūsų valymo sistemos visiškai pašalina kenksmingus geležies ir mangano junginius. Taip pat panaikinamas blogas kvapas vandenyje ir pašalinama siera, kuri yra labai nuodinga žmogaus organuzmui.

 

Atbulinio osmoso filtrai, šioje vietoje žmonės mažai žino apie šiuos filtrus kurie yra būtini statantis pramoninius vandens filtrus. Kadangi minkštinimas prisotina į vandenį natrio o nugeležintojas nitritų, kadangi valant vandenį vyksta jonų mainai. Mūsų vanduo pasižymi idealiu PH organizmui, ko negali pasigirtikitos įmonės, taip pat pakrautu neigiamais jonais vandeniu. Šis vanduo idealiai tinka net kūdikiams ar senyvo amžiaus žmonėms. Šį vandenį mėgsta šunys, katės, idealiai tinka žuvims. Vanduo paveiktas utravioletiniais spinduliais, ultrvioletinėms lempoms yra žalingas žmogaus organizmui, nors mediciniškai dar tas nėra įrodyta. Tik mūsų atbulinio osmoso sistemos turi patentuotą mineralizavimo elementą, kuris praturtina vandenį žmogaus organizmui būtinais mikro ir makro elementais: kalciu, magniu, natriu, kaliu, fluoru ir chloridais. Kitų įmonių mineralizavimo elementai neveikia, išbandėme tikrai dauk.