El. Parduotuvės,  Pirkiniai / Paslaugos

Veido priežiūra vasarą

Tegul veido oda kalba už JusVasaros makiažas

Vasarą moterys gali pasidabinti ir ryškesniu makiažu. Tai metas, kuomet turite galimybę atrodyti patraukliau ir atskleisti daugiau asmenybės spalvų. Internetinės parduotuvės siūlo daugybę kosmetikos priemonių, tad kokias reiktų pasirinkti ir kaip prižiūrėti veidą, kad šiltąjį ir gundantį sezoną išnaudotumėte maksimaliai?

Spalvos

Ryškios spalvos, pasteliniai, aukso spalvos tonai ir blizgesiai – šias makiažo tendencijas greitai pastebėsite pervertusios bet kurį apie madas rašantį žurnalą. Makiažas visuomet papildo apsirengimo stilių ir, dažniausiai, būna svarbus akcentas.

Pagrindas

Vasaros nuotaika turi būti vaiski ir šviesi. Todėl Jūsų oda turi būti gerai drėkinama, nes tik tada ji atrodys sveika ir švytinti. Galite naudoti drėkinamąjį kremą. Dieniniame kreme turi būti ingredientų, kurie saugo nuo UV spindulių.

Jei Jums atrodo, kad Jūsų oda yra per daug sausa, rinkitės ne drėkinamąjį kremą, o naktinį kremą su maitinančiomis odą medžiagomis, kuris Jums miegant suteiks odai taip reikalingų vitaminų ir riebalų.

Veido purškikliai taip pat yra pravers. Atgaivinkite veidą mineralais, papurkšdamos veidą keletą kartų per dieną. Negailėkite purškiklio ir papurkškite ir kitus šeimos narius, jiems patiks!

Pudros naudojimas

Jei ir vasarą negalite be pudros, geriau naudokite skystą ir kuo šviesesnę pudrą. Kai kalbame apie skystą ir šviesią pudrą, turime omenyje tai, kad užtepta ant odos pudra turi būti beveik nematoma. Pudrą galite skiesti arba jos tepti mažiau ir sukurti iliuziją, kad Jūsų oda atrodo nepriekaištingai be pagalbinių priemonių.

Pudra odai suteikia tolygų atspalvį ir paslepia smulkius netobulumus. Jums pravers maskuojamasis makiažo pagrindas. Po jo ir skystos pudros sluoksniu galėsite paslėpti tai, kas Jums nepatinka: spuogus ar maišelius po akimis. Maskuojamojo makiažo pagrindo atspalvis turi būti kuo artimesnis Jūsų odos atspalviui. Tepkite jį pirštais arba šepetėliu.

Antakiai

Antakiai turi būti skoningai suformuoti. Formuokite juos pagal savo veido formą. Madinga viskas, kas yra natūralu, tačiau tai nereiškia, kad antakiai turi vešėti kaip bobulės rūtų darželis.

Taip pat nepersistenkite pešiodamos antakių tam, kad sukurtumėte siaurą ir tobulą antakių liniją, nes tai nebėra madinga. Nepamirškite, jog po pešiojimo procedūros antakiams reikia šiek tiek laiko tam, kad jie atgautų natūralią formą.

Nagai

Nagai turi būti nepriekaištingos formos, tai liečia tiek rankų, tiek kojų nagus. Rekomenduojama rinktis natūralias lako spalvas. Jei esate subtili, galite nagus lakuoti švelniai rožine ar pieno su auksiniais atspalviais spalvomis. Jei norite pritraukti vyrų dėmesį – nagus lakuokite ryškiomis spalvomis, pavyzdžiui ryškiai raudona ar rožine. Nagų spalva turi derėti su Jūsų įvaizdžiu, o jį sudaro makiažas ir apranga.