Mokslas / Išsilavinimas

Vėjo jėgainės padeda taupyti pinigus

Vejo jegaines įsirengę žmonės džiaugiasi sutaupę kelias dešimtis ar net šimtus litų kiekvieną mėnesį. Nors tai atrodo smulkmena, tačiau per keletą metų susidaro nemenka suma, kuri ne tik atperka įrengimo kaštus, bet ir sutaupo papildomai. O ką jau kalbėti, jei prijungimas prie elektros tinklų yra itin keblus, nutolęs ir kainuojantis gerokai daugiau nei vejo jegaines įrengimas ir paruošimas naudojimui: http://smartenergy.lt/?v%C4%97jo-j%C4%97gain%C4%97s,8

Yra įprasta, jog alternatyvios energijos šaltinių ieško individualių namų gyventojai, tačiau net ir nedidelių daugiabučių namų gyventojai ar bendrija gali nuspręsti ir įgyvendinti vejo jegaines įrengimo projektą. Naudojant nedidelio galingumo jegaines galima būtų apšviesti kiemą, laiptinę ar automobilių stovėjimo vietas. Didesnių galingumų vejo jegaines galėtų ženkliai sumažinti gyventojų išlaidas elektrai, bent iš dalies įprastai tiekiamą elektrą pakeičiant vejo jegaines gaminama elektros energija.

Vėjo jėgainių komplektas
1kW Vėjo jėgainės sistema sujungta su tinklais

Neatmetama galimybė naudotis elektra nemokamai ir įmonėms. Jau dabar ne vienas biurų kompleksas naudojasi elektros energija iš atsinaujinančių šaltinių, tačiau kitos įmonės vis dar nedrąsiai žiūri į šią taupymo galimybę, tačiau drąsesni jau gana greitai džiaugiasi sutaupę nemažą sumą pinigų.

Įsirengusiems vejo jegaines verta pamąstyti ir apie elektromobilį, kuris ypač tinka miesto gatvėms. Per kelias valandas pakraunamas automobilis gali nuvažiuoti apie 100 kilometrų. Tai gi, per dieną nuvažiuojantiems iki 100 kilometrų vejo jegaines ir elektromobilio kombinacija yra puiki. Galima sutaupyti nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių per mėnesį, o didesnėms įmonėms, turinčioms keletą tokių automobilių ši suma išaugtų dar keletą kartų. Ar gi ne puiku?

Jei manote, kad vejo jegaines Jums ir siekiate sutaupyti bei nenorite teršti gamtos – Smartenergy.lt Jums padės išsirinkti, suprojektuoti ir pastatyti vejo jegaines, saulės kolektorius ar kitą alternatyvą įprastam elektros energijos išgavimui. Vienkartinė investicija Jums atsipirks su kaupu, o kartu galėsite didžiuotis esąs draugiškas gamtai, padedantis jai išgyventi šiais sudėtingais laikais bei tuo pačiu galėsite mėgautis nemokama elektra ne tik namuose, bet ir automobilyje, kas prie tokių didelių kuro kainų yra didžiulė atgaiva Jūsų piniginei.