Laisvalaikis / Pomėgiai

Vestuvės žiemą arba ką dovanoti per Kalėdas

Už lango jau baltuoja sniego pusnys taigi pagaliau atėjo žiema. Tikras džiaugsmas žiemos sporto mėgėjams. Ir rogutės, ir slidės, ir snieglentės, ir dar daug įvairiausių linksmybių laukia visų pramogautojų. Tačiau mintyse dar nepabaigti darbai, neparašyti referatai ar neparuoštos kalėdinės dovanos? Referatų gal ir nepadėsime parašyti, tačiau padėsime išspręsti kalėdinių dovanų klausimą, nes kartais prireikia tik menkos idėjos, iš kurios išsivysto grandioziniai planai ar bent jau mažos, tačiau mielos ir širdį džiuginančios smulkmenos.

Pirmiausiai surašykite ant popieriaus lapo visus žmones, kuriems šiais metais norite kažką padovanoti. Tuomet įsivertinkite savo finansinę situaciją. Tarkim, jei planuojate pasveikinti dešimt žmonių ir tam turite tik du šimtus litų, vadinasi kiekvienam jų dovana negali viršyti dvidešimties litų sumos. Trečias žingsnis – labai svarbus. Tai dovanos idėja, kurią prirašysite prie to žmogaus vardo, kuriam ji bus skirta. Tarkim sąraše pirmu numeriu bus mama, kuriai šių metų kalėdinės dovanos bus: kvapnus kosmetikos rinkinys arba rankų darbo saldainių dėžutė, o gal savo rankomis nutapytas paveiksliukas ar miela atvirutė. Kai visiems pretendentams surašysite planuojamas dovanas, bus žymiai lengviau nuėjus į parduotuvę. Juk ten taip lengva pasimesti ir vietoj suplanuotų pirkinių pasiduoti emocijoms ir išleisti žymiai daugiau pinigų.

vestuvių atributikaTačiau žiemą kartais tenka rūpintis ne tik kalėdinėmis dovanomis, tačiau ir vestuvių atributika. Jaunavedžių neatbaido šaltas oras ar snieguoti keliai, todėl vis dar populiaru savo vestuves planuoti Naujųjų Metų išvakarėse, kuomet ir data įsimenama (kas ypač aktualu vyriškosios giminės atstovams), ir nei vienos vestuvių metinės nebus nepaminėtos gražiausiais fejerverkais ir šampano taure. Tačiau kalbant apie vestuves žiemą rastume ne tik pliusų, tačiau ir minusų. Didžiausia problema, kad oras gali būti tikrai nenuspėjamas ir vieną dieną pustyti sniego kalnus, o kitą jau šildyti nors ir apgaulingais, tačiau visgi saulės spinduliais. Tokiomis sąlygomis fotosesija lauke būtų tikrai įspūdinga, tačiau jei kils pūga, tektų ieškotis prieglobsčio fotografo studijoje. Tai irgi nėra blogai, tačiau objektyvas tikrai pastebės nušalusias nosis ir pamėlusias rankas ar lūpas. Visa tai galima šiek tiek pakoreguoti įvairių programų pagalba, tačiau tuomet dings visas natūralumas. Tačiau patikėkite tokius dalykus profesionalams ir ilgai džiaugsitės puikiomis vestuvių nuotraukomis.

O dabar apie kitas dideles vestuvines smulkmenas. Ne veltui paminėtas žodis didelės smulkmenos. Juk vestuvių dieną viskas taip svarbu. Norisi gražiausių gėlių, puošniai dekoruotų jaunavedžių taurių, stilingai papuoštų stalų ir dar daugybės mažų smulkmenėlių iš kurių susideda visa šventės nuotaika ir atsiminimai. Taigi jei vasarą besituokiančios poros stalus papuošia gyvomis lauko gėlėmis, tai žiemą tam galima panaudoti net kalėdinius eglutės žaisliukus, medžių šakeles ar net staltiesės raukiniais imituoti ant stalo pripustytą sniegą. Balta ir sidabro spalva kartu puikiai dera, todėl verta rinktis lėkštes su pasidabruotais krašteliais, o taures galima papuošti jų kraštus pamirkant cukruje. Jei vestuvių puota rengiama Naujųjų Metų išvakarėse tai svečiai gali pasirūpinti šventinėmis kaukėmis ir visą šventinį šurmulį paversti pačia įstabiausia puota. Pripažinkite, skamba iš tiesų viliojančiai.

Juk vestuvės ir taip yra pati svarbiausia diena žmogaus gyvenime, o jei dar tai vyktų žiemą ir tuo stebuklingu laikotarpiu, kuomet laikrodžio dūžiai pasuka metų ratus… Taigi gražių švenčių ir fantastiškų idėjų šventiniams ar vestuviniams stalams!