Vestuvinės suknelės
Laisvalaikis / Pomėgiai

Vestuvinės tendencijos: kokie pokyčiai įvyko?

Kad ir apie kokią sritį bekalbėtume, galima pastebėti, kad keičiasi tendencijos, ne išimtis ir vestuvės. Pabandykime apžvelgti ryškiausius vestuvinių tendencijų pokyčius.

Vestuvinės suknelės

Pokyčių galima pastebėti kalbant apie vestuvinės sukneles. Jei prieš penkiolika metų visos vestuvinės suknelė buvo pakankamai panašios savo stiliumi, forma bei dekoro elementais, tai dabar galima pastebėti, jog kiekviena vestuvinė suknelė dvelkia išskirtinumu bei autentiškumu. Jų kūrėjai ingamiltieniene.lt nebijo ieškoti ir įgyvendinti vis drąsesnių bei netikėtesnių sprendimų, be to, pasikeitė ir gamybai naudojamo medžiagos, technologijos, dėl šios priežasties, galima tikėtis kur kas kokybiškesnio, ir, žinoma, patrauklesnio rezultato. Be to, pasikeitė ir nuotakų požiūris į šį apdarą – nebijoma eksperimentuoti; siekiama individualumo; skiriama daugiau laiko bei pinigų suknelės pasirinkimui.

Šventės trukmė

Pokyčius galima pastebėti ir tuo atveju, kai kalbame apie šventė trukę. Jei prieš daug metų vestuvės buvo neįsivaizduojamos be dviejų dienų trukmės, tai šiandien vis daugiau porų išreiškia norą, kad šventė truktų vos vieną dieną.

Dažniau tuokiamasi užsienio kurortuose

Keičiasi supratimas ir apie šventės vietą. Dėl didėjančių pajamų bei išaugusio noro keliauti, vis daugiau jaunų žmonių nusprendžia vestuvių šventei pasirinkti kokį nors užsienio kurortą. Ir nieko keista, kodėl būtent šis sprendimas yra toks dažnas – žavi išskirtinė, ypač patraukli aplinka; gamtos grožis; patrauklūs orai, kitoks maistas ir t.t.

Laikas pasiruošimui

Pastebima ir tai, kad skiriama vis daugiau laiko pasiruošimui – kai kurios poros šventei pradeda ruošit dar prieš metus.

Gėlėms – ne

Ilgą laiką buvo įprasta, kad jaunavedžiais svečių gauna dovanų bei gėlių. Vis tik, pastarųjų vis dažniau ir dažniau nusprendžia atsisakyti – jaunieji dar vestuviniuose kvietimuose nurodo, kad svečiai nedovanotų gėlių, o ši pinigų suma verčiau būtų paaukojama kokiu nors tikslu. Galima tik pasidžiaugti, kad tokį kilnų elgesio modelį propaguoja vis daugiau jaunų žmonių.

Kaip matyti, vestuvių srityje įvyko iš tiesų nemažai įvairių pokyčių, tačiau labiausiai džiugina tai, kad šie pasikeitimai iš tiesų padeda sukurti gražesnę, jaukesnę bei prasmingesnę šventę sau ir kitiems.