Renginių Organizavimas

Vestuvių planavimas

vestuviu planavimasŽiemai judant į pabaigą, įprasta matyti būsimų jaunavedžių nerimą – šis laikotarpis yra labiausiai kelianti paniką, nes būtent tokiu metu yra pradedama ruoštis vestuvėms. Svarbu tai, kad kiekviena pora turėtų suprasti, jog vasara Lietuvoje yra siejama su vestuvių sezonu – niekas nepaneigs, jog tokiu laikotarpiu gauti kažkokią sodybą ar surasti planuotoją yra gana sudėtinga, nes visi jau būna užimti. Jeigu norite palengvinti savo naštą, tai vestuviu planuotoja turite samdyti iš anksto – jeigu tik dabar pradėjote galvoti apie vestuves, tai siūlytume tam skirti laiko ir ateinančios vasaros metu nešvęsti tokios gražios šventės, o tai daryti siūlytume sekančiais metais. Kodėl? Todėl, kad dauguma sodybų ir kitų šventinių vietų jau yra sunku gauti – jos yra rezervuojamos kone prieš metus, tad ir jums reikėtų elgtis lygiai taip pat. Jeigu ką tik susižadėjote, tai nereiškia, kad vestuves turite surengti kuo greičiau – geriau kruopščiau suplanuoti, bet jas vėl atšvęsti be jokių nesklandumų.

Planuodami vestuves, jokiu būdu neskirkite didžiulių biudžetų nereikalingoms paslaugoms. Jeigu ketinate samdyti vestuvių planavimo specialistą, tai jis tikrai patars kur geriausia būtų leisti pinigus. Beje, vestuvių planuotojai gali atlikti labai daug darbų, tad šiuo atveju siūlytume pasinaudoti jų paslaugomis, nes jie gali padėti išvengti nereikalingo išlaidavimo. Svarbu tai, kad vestuves reikėtų planuoti labai atidžiai, o visas procesas prasideda būtent nuo dalyvių skaičiavimo. Tik žinant kokio mąsto auditorija susirinks, bus galima numatyti kokios šventinės vietos reikės. Taip pat neturėtumėte gailėti pinigų vedėjams samdyti – kuo jie profesionalesni, tuo linksmiau praves visą šventę. Tiesa, vestuvių planavimo pradžioje turite planavimo specialistui apibrėžti pagrindines sąlygas – laiką, trukmę, žmonių skaičių ir t.t. Tik tada jis galės pateikti preliminarią kainą. Už papildomas paslaugas taip pat gali tekti mokėti papildomai.

Šiuo atveju, planuodami vestuves, jūs turite būti įsitikinę, kad skiriamas biudžetas bus pakankamas vestuvių fotografo, vedėjo, planuotojo samdymui. Taip pat ir kitos pagrindinės paslaugos turės būti užsakytos – vaišių stalas, dekoravimas, šventės vieta bei kitos papildomos pramogos.