Įvairenybės

Vidaus durys jūsų butui ar namui

Būtina namo ar buto dalis – vidaus durys. Daugelis jas tiesiog išsirenkame didžiosiose statybinių prekių parduotuvėse ir net nepagalvojame apie kokybę ir ilgaamžiškumą.

Įmonė UAB Laukobaldis gamina medžio masyvo įsprūdines duris iš ąžuolo, uosio, juodalksnio ir pušies. O medžio masyvas yra viena iš patvariausių medžiagų gaminant duris. Mediena durų gamybai išdžiovinama iki 8±1 % po to atrenkama ir suklijuojama parenkant medienos atspalvį ir struktūrą. Varčia gaminama su užlaida arba be užlaidos, o į staktą įleidžiama tarpinė, kuri užtikrina jų sandarumą, pagerina garso izoliaciją, bei suteikia galimybę tyliai uždaryti duris.

Įmonėje neapsiribojama vien tik  savo siūlomais medinių durų variantais, darbuotojai gali pagaminti medines vidaus durys pagal kliento sukurtą projektą ar pateiktą nuotrauką.

Laukobaldyje vidaus durys gaminamos jau 15 metų, per šį laikotarpį įmonė sukaupė didelę patirtį durų gamyboje. Ilgametė patirtis padėjo išspręsti medienos išsikraipymo problemas, atsirinkti geriausius lakus, beicus, spynas ar vyrius.

turimame asortimente siūlo rinktis tik medžio masyvo vidaus duris, kurios suteiks Jūsų namams jaukumą, išskirtinį interjerą, saugumą.