Būstas

Vidaus durys iš įmonės Laukobaldis

Mūsų vidaus durų dizaino asortimentas yra labai plataus. Platus pasirinkimas garantuoja įmonės praktiškumą ir prieinamumą. Medines vidaus durys gaminamos iš aukščiausios kokybės ąžuolo. Ąžuolinės vidaus durys puikiai tinka prie lygių linijų ir šiuolaikinio modernaus dizaino, jas galite montuoti vonioje, kambaryje, svetainėje, virtuvėje ar kur kitur. Valgomajame naudojamos durys iš ąžuolo suteiks jam estetinį vaizdą, net jei bus naudojamas sudėtingas stilius ir suteiks jam rafinuotą išvaizdos derinį. Seniau buvo madinga naudoti tradicines neapdirbtas duris, bet dabar yra lakuotų durų tendencija. Standartinis durų storis 35mm nors metalinių durų storis dažniausiai skiriasi – 35mm arba 40mm. Norėdami peržvelgti duris jas rasite oficialiame Laukobaldis puslapyje.

Išsirinkti duris gana sudėtinga ir painu kai jų yra tiek daug variantų. Yra daug veiksnių į kuriuos reikia atsižvelgti perkant duris – medžiaga, langų kiekis, varčia, rankenos, atsparumas išorinams veiksniams ar kita. Bet mūsų patirtis šioje srityje šį uždavinį supaprastins iki minimumo.

Esame šios srities ekspertai taigi jeigu ieškote aukštos kokybės už prienamą kainą – pataikėte būtent ten kur reikia. Kai ateinate rinktis vidaus duris, mūsų komanda stengiasi pasidalinti savo patirtimi ir suteikti malonumą išsirenkant jas optimaliausia kaina. Konsultantai visada patars geriausią variantą jums ar sukurs duris pagal jūsų asmeninius norus. Daugeliui kyla klausimas: „ar turėsite nestandartinių durų“  – Jūs tik pasakykite išmatavimus, o mes atliksime savo darbą ir pagaminsime duris pagal turimus unikalius išmatavimus.

Pagamintos vidaus durys sandasriai supakuojamos ir su mūsų įmonės transportu pristatomos į kliento namus pagal pageidaujamą adresą visoje Lietuvoje, esant pageidavimui duris sumontuosime.

UAB Laukobaldis didžiuojasi gamindami ir montuodami aukščiauios kokybės vidaus duris visoje Lietuvoje. Neveltui rinkoje dirmam šeštus metus. Visiems gaminiams suteikiame garantiją.