Įvairenybės

Virtuves baldai

Virtuvė – vieta, kurioje visada turi būti jauku

Virtuves baldai
Virtuves baldai

Ne salonas, ne valgomasis ar dar kitas namų kampas yra svarbiausia namų vieta, bet būtent virtuvė. Todėl ir virtuves baldai turi padėti kurti jaukumą ir šilumą ten, kur šeima praleidžia pakankamai daug laiko.

Kaip niekada daug baldų gamintojų skelbiasi gaminantys šiuolaikiškus ir kokybiškus virtuves baldus pagal kiekvieno asmeninį poreikį ir pageidavimą. Vienur kaina didesnės, kitur mažesnė. Nuo ko tai priklauso ir kur pagaminti baldai bus kokybiškiausi? Keli patarimai galbūt padės apsispręsti prieš užsisakant virtuves baldus.

Kaip išsirinkti baldus?

Kokią virtuvę norite turėti, yra jūsų asmeninis reikalas, tik verta pagalvoti, ar tai, kas gražiai atrodo kataloge, tiks jūsų butui ar namui. Atkreipkite dėmesį į virtuvės plotą, išplanavimą. Nepamirškite spalvų ir medžiagų. Tai, kas pradžioje gali atrodyti gražiai, kaip pvz. ryškios spalvos, greitai ims varginti ir atsibos. Tam tikri virtuves baldai akcija pritaikius gali kainuoti labai nedaug, tačiau ar verta pirkti vien dėl to? Kai kas gali būti universalu, tačiau gaminant pagal užsakymą, verta išnaudoti viską, kas yra geriausia, kad jūsų virtuvė taptų ne tik graži, bet ir patogi, savo funkcijas atliekanti vieta.

Baldai nematuojami metrais

Pirmiausia atkreipkite dėmesį į kainą. Maža pradinė kaina nebūtinai reiškia mažesnę galutinę viso virtuvės baldų komplekto kainą. Kai kurie gamintojai matuoja baldus metrais. Tarkime, galite rasti skelbimus, kur bus parašyta, kad virtuvės baldai kainuoja tiek ir tiek litų už metrą. Dažniausiai tokie pasiūlymai neatitinka realybės. Baldai labai skirtingi, todėl kas įskaičiuota į tą metrą, taip pat gali labai skirtis. Išsiaiškinkite kas įeina į siūlomą kainą. Jei jau virtuves baldai bus išmatuoti metrais ir paskaičiuota jų kaina, tai tikrai negausite to, kas geriausia. Paprastai atsitinka taip, kad pradinė, pirkėją suviliojusi, kaina, padidėja iki penkiasdešimties procentų, kol pasiekia tą baldų funkcionalumą, kuris reikalingas jums. Taigi, metrais gali būti matuojama ir įkainojama baldų plokštė, reikalinga virtuvės baldų gamybai, bet ne patys virtuvės baldai.

Kur užsisakyti baldus?

Virtuvės baldų gamintojų yra tikrai daug, tad norint išsirinkti tinkamą, vadovaukitės atmetimo principu. Rinkitės gamintoją, kurio specializacija būtent virtuves baldai, o ne visi, kurie tik įmanoma. Juk kad ir koks geras gydytojas būtų, jis negali išmanyti visų ligų ir būti universalus. Gamintojai, kurie užsiima būtent virtuvės baldų gamybą nuo jų projektavimo iki montavimo, visada patikimesni ir garantuoja geresnę kokybę.

Jei gyvenate Kaune, dairykitės baldų būtent čia. Net jei virtuves baldai Siauliuose bus pigesni negu panašūs virtuves baldai Kaune, pagalvokite apie jų atvežimą. Tikėtina, kad už tai turėsite mokėti papildomai, taigi kaina gali susilyginti. Panašiai būtų jei tie patys virtuves baldai Klaipeda – Kaunas keliautų vien dėl to, kad Klaipėdoje jie kainavo keliasdešimčiai litų pigiau nei Kaune. Neapsigaukite pamatę vien kainą.

Taip pat išsiaiškinkite kokią baldų furnitūrą gamintojas naudoja. Yra tokių gamintojų, kurie naudoja tik brangią, bet kokybišką ir patvarią baldų furnitūrą, taigi, lyginant juos su kitais, gali atrodyti, kad kaina daug didesnė. Šiuo klausimų patariama netaupyti. Virtuves baldai dažnai bus varstomi, stumdomi, darinėjami, todėl kokybiška furnitūra yra būtina. Kitu atveju, mokėsite dvigubai ar net daugiau, kai po mėnesio ar poros, jums teks viską keisti, nes stalčiai ir spintelės pradės klibėti, nebeužsidaryti.

Pabaigai būtina prisiminti, kad virtuves baldai turi padėti lengvai ir patogiai šeimininkauti. Juose taip pat turi viskas patogiai tilpti. Kartais įmantrumo reikia mažiau, nei funkcionalumo tam, kad jaustumėtės patogiai.