Įvairenybės

Virtuves baldai klaipeda

Ir pajūriui reikalinga virtuvė

Virtuves baldai klaipeda
Virtuves baldai klaipeda

Vos išgirdus žodį klaipeda, pirmiausiai iškyla pajūrio, laivų prieplaukos vaizdai. Taip jau yra, kad visi kurortiniai miestai pirmiausia asocijuojasi su poilsiu. Atrodo, kad čia buitis visiškai neegzistuoja, o tokie daiktai kaip virtuves baldai klaipeda pasiekia iš už jūrų marių. Klaipėdiečiai tokius svajoklius galėtų nuraminti,  jie čia gyvena taip pat, kaip ir vilniečiai, kauniečiai. Ir jiems įprasti baldai reikalingi, ne vien tik paplūdimio gultai.

Ką gi, jei jau užsiminėme apie Klaipėdą, tai visgi kas čia gamina baldus, pavyzdžiui, virtuves? Šiame mieste yra įsikūrusi ir ne viena baldus gaminanti įmonė, taip pat nemažai baldų atkeliauja iš užsienio. Populiarūs vokiški baldai. Gal ne atsitiktinai, juk šis kraštas kažkada priklausė vokiečiams, dar ir dabar mielai čia besilankantiems ir poilsiui, ir verslo reikalais. Vokiski virtuves baldai klaipedoje randa savo vietą dėl geros kokybės ir priimtinos kainos. Ar juos mėgsta tik klaipėdiečiai? Tikrai ne. Taigi, klaipėdiečių sentimentai vokiečiams čia niekuo dėti. Tie patys baldų gamintojai siūlo baldus ne tik virtuvei. Yra didelis ir kitų baldų pasirinkimas. Gražūs ir praktiški vaikiški baldai, miegamojo kambario komplektai.

Kas turėtų rūpėti ne tik klaipėdiečiams?

Pirma ir svarbiausia taisyklė: žinokite, ko norite. Jei ne, tuoj pat būsite perkalbėti, įkalbėti, jums įsiūlys kažką, ko gal net nelabai norite, be to, tai gali visai netikti prie jūsų virtuves stiliaus, dydžio, išplanavimo. Kokie turi būti virtuves baldai klaipeda atskirų taisyklių neturi. Jie turi būti: gražūs, patogūs, funkcionalūs, patvarūs.

Jei norite, kad tikrai gražūs būtų jūsų virtuves baldai matmenys turi būti labai tikslūs. Jei negalite, arba atvirai sakant, nemokate, visko tiksliai išmatuoti, pasikvieskite meistrą. Jei baldus užsisakysite iš kokios nors firmos, greičiausiai nė neprašyti meistrai atvažiuos ir viską išmatuos. Klaidingi matmenys gali brangiai kainuoti, jei teks per didelius baldus pjaustyti arba per mažus, perdaryti. Palikus taip, kaip yra, bus negražūs tarpai, tuščios ir nereikalingos ertmės. Tai virtuvės tikrai nepuoš.

Kainos sudedamosios dalys?

Negalima sakyti, kad tai, jog čia gaminami geriausi ir pigiausi virtuves baldai klaipeda verčia didžiuotis. Taip nėra. Kaip ir visur, taip ir čia, Klaipėdoje, žmonės ieško, kur pigiau. Pigiau galima rasti, bet nereikėtų žavėtis tuo, kad pigiausia. Jei jau pamatote skelbimą, apie tai, kad kažkas labai pigu, jis turėtų  ne džiuginti, o kelti kritišką įtarimą, kodėl? Pigus virtuves baldai, tokią reklamą dažnai galima pamatyti. Nebūtinai kalbant apie klaipeda. Pagrindinis klausimas, kodėl jie pigūs?

Galimi keli variantai. Pirma, jie visai nepigūs, tik jūs su niekuo nelyginote kainų, todėl gali atrodyti pigu. Tiksliau, jums taip gali sakyti pardavėjas. Nepasirinkite kainų rodikliu nei brangiausios užsienio firmos prekių, nei pigiausių lietuviškų. Nieko neįžeidžiant, toks miestelis kaip visaginas virtuvės baldai ten gali kainuoti nedaug, bet lyginant su panašios kokybės baldais kitur, dvigubai.

Antra, pigu, nes prasta. Prastos medžiagos, prastos furnitūros detalės, kurias keisite jau po kelių savaičių, prasta apdaila. O gal lyginate baldų metro kainą su konkrečios baldų dalies kaina? Neapsigaukite, metrais kainos nematuojamos.

Jei sudėtumėte visas tris sudedamąsias dalis: virtuves baldai klaipeda kaina, turėtumėte gauti kokybę ir kainą, atitinkančią bet kurio kito didmiesčio virtuvės baldų kainas ir tai neturėtų stebinti. Pajūris juk niekada nepasižymėjo mažomis kainomis. Šeimininkių yra visur, visoms reikalingi puodai, indai, virtuves baldai klaipeda – svetingas kraštas, laukia ne tik poilsiautojų, bet ir vietinių draugų bei bičiulių, kurie mielai išgeria puodelį kavos jaukioje virtuvėje.