Laisvalaikis / Pomėgiai

Visi pasilinksminimų keliai veda į Kauną

Kaunas jau šiandien  yra miestas, kuris yra stotelė nemažai daliai logistikos įmonių. Čia yra vienas didžiausių Lietuvoje geležinkelių mazgų, pro jį eina autostrada ViaBaltica ir greitkelis Vilnius – Klaipėda. Neužilgo kauną bus galima pasiekti keleiviniu traukinius iš Estijos, Latvijos ir Lenkijos. Tai padaryti leis RailBaltica projektas.

Faktas, kad kauną yra lengva pasiekti įvairiu transportu lėmė tai, kad Kaune buvo pastatyta didžiausias pramogų salė Lietuvoje – Žalgirio arena. Joje jau yra sutilpę daugiau nei 20 tūkstančių žiūrovų, per grupės SEL koncertą. Būtent dėl talpumo ją dažniausiai renkasi ir užsienio super žvaigždės, tokios kaip „Prodigy“, „Red hot chili peppers“, bei kiti pasaulinio lygio atlikėjai.

Renginiai KaunasTačiau tai, kad Kaune yra ši itin didelė arena atveda į laikinąją sostinę turistų, kurie atvyksta ne vien į arenoje vykstantį renginį, bet ir į patį miestą, o tai lemia vis didėjantį pramogų skaičių miesto svečiams. Barų, klubų, pub‘ų ir kitų pasilinksminimo vietų savininkai žino, kad tikrai ne visi iš dešimčių  tūkstančių žmonių  susirenkančių į renginius Žalgirio arenoje iš karto po renginio nori grįžti namo. Todėl naktinis gyvenimas Kaune tiesiog kunkuliuoja. Tačiau, kaip miesto svečiui, kuris nepažįsta Kauno reikia susigaudyti į kokią vietą traukti po koncerto?

Šiame technologijų amžiuje tai tikrai nėra bėda, kiekvienam miesto svečiui tereikia pasinaudoti internetu ir paieškos laukelyje suvesti „renginiai Kaunas“ ar kitą panašią frazę ir jūs tikrai atrasite tuo metu Kaune vykstančius renginius. Tačiau, jei norite iškarto atsifiltruoti, jums tinkančias vietas ar datą, tuomet jums reikia tinklalapio, kuris apžvelgtų visus renginius vykstančius Kaune. Tokiame tinklalapyje galėsite išsifiltruoti renginius pagal datą ar vietos tipą – barą, kavinę, klubą ir t.t. Tokiu būdu sutaupysite daug brangaus laiko, nes iškarto galėsite atsirinkti renginius tiksiančius jums. Jei būsite itališkų serenadų renginyje, tuomet turbūt nenorėsite po jo vykti į klubą, kuriame grotų „undergroundinė“ šokių muzika ir atvirkščiai. Todėl vietos atsirinkimas yra ypač svarbus veiksnys, kuris padės jums apsispręsti greitai ir be vargo.