Automobiliai / Motociklai,  Laisvalaikis / Pomėgiai

Visiškai sugedo automobilis? Užsidirbk iš to

Sugedęs automobilisKai sugenda automobilis taip, kad jo taisyti nebeverta, imam galvoti, kad tuoj teks patirti daugybę nuostolių, tačiau iš tiesų tai ne visada yra tiesa. Ypač jei automobilis yra gana populiarios markės, o Jūs turite vietos ir žinių, kad galėtumėte jį išardyti.

Išardytas automobilis vertinamas daug didesnėmis sumomis nei priduodama į supirktuves, metalo laužo, kadangi visos detalės atskirai yra gerokai brangesnės nei perkant jas kartu. Žinoma, tai lėtesni, tai yra, per ilgesnį laiką surenkami pinigai, kadangi sunku greitai rasti pirkėją ne tik varikliui, bet ir kiekvienai automobilio smulkmenai, o kai kurias detales parduoti kartais ir visai neįmanoma, bet per porą mėnesių pardavus automobilį dalimis galima uždirbti net iki 5-10 kartų daugiau nei pardavus jį visą automobilių supirkėjams, metalo laužui.

Viena iš dalių – akumuliatorius. Tai gana pavojinga atlieka, kurią būtina rūšiuoti, tinkamai utilizuoti, perdirbti. Todėl siūloma akumuliatorių, ypač jei jei nėra tinkami naudojimui, nepardavinėti ir nesandėliuoti, o pasidomėti, gal kur šalia Jūsų yra akumuliatorių supirkimas, kuris vertinamas apie 2 litus už kiekvieną neardyto akumuliatoriaus kilogramą. Žinant, kad akumuliatorių svoris yra bent 15 kg, suma už keletą priduotų akumuliatorių visai nemaža.

Aišku, akumuliatorių supirkimas tai tik maža dalelė viso to, ką galima išpešti iš automobilio ardymo. Kuomet naudodamiesi skelbimų lentomis parduosite pakankamai detalių, likusias dalis galite priduoti į metalo laužą arba laukti, kol pavysk viską iki galo išparduoti. Kartais gali pavykti atrasti supirkėjų, kurie mielai perpirks Jūsų likutį, nes jie galbūt turi tokį patį automobilį, koks sugedo Jums ar profesionaliai užsiima automobilių ardimu ir detalių perpardavinėjimu.

Pabaigus automobilio ardymą ir pardavimus, gautus pinigus galima panaudoti labai įvairiai: vieni išleidžia laisvalaikio leidimui, kiti įsigyja naujesnį automobilį ar kaip kitaip investuoja savo uždirbtus pinigus į gyvenimo gerovę. Taigi, sugedus automobiliui pernelyg nesijaudinkite, o imkitės jo ardimo ir detalių pardavimo.

Jei nesiseka parduoti, pagalvokite apie asmeninės svetainės susikūrimą, kurioje galėtumėte kelti visas dalis, ardymo procesą, sudominti žmones ir taip išsireklamuoti. Žinoma, susikurti svetainę nėra labai paprasta, jei to dar nedarėte, bet sekdami įvairius patarimus, internete esančią medžiagą turėtumėte nesunkiai susikurti asmeninę svetainę, pavyzdžiui, naudodami WordPress turinio valdymo sistemą.