Remmers
Būstas,  Įvairios svetainės,  Pirkiniai / Paslaugos

Vokietijos gamintojas Remmers – aukšta kokybė garantuota

Kodėl rinktis Remmers?

RemmersUžsiimate statybomis ir ieškote aukštos kokybės produkcijos? Tuomet Jums privalu rinktis Vokietijos kompaniją Remmers, kuri siūlo įvairiausius sprendimus ne tik profesionalams, tačiau ir individualius sprendimus, kurie atitiktų kiekvieno kliento poreikius. Dar neteko girdėti apie šią kompaniją?

Remmers Baustofftechnik GmbH gyvuoja jau daugiau nei 60 metų ir šiuo metu tarp įmonių, kurios užsiima profesionalia statinių ir kultūrinių paminklų apsauga, lyderė Europoje. Šioje kompanijoje dirba daugiau nei 1000 darbuotojų, o įmonė Jums gali pasiūlyti daugiau nei 400 įvairiausių produktų, kurie padės restauravimo, modernizavimo ir panašiuose darbuose. Siūlome Jums susipažinti su šios kompanijos veiklos sritimis.

Remmers lyderystė – statinių apsaugoje

Vokietijos kompanija Remmers, kaip jau minėjome, yra kultūrinių paminklų ir statinių apsaugos lyderė Europoje. Priežiūrai ši kompanija siūlo specialias sistemas – statinių apsaugai, istorinių statinių priežiūrai bei fasadų apsaugai ir restauracijai. Esminiai pastato ilgaamžiškumo kriterijai – sausos sienos bei rūsys. Niekam tikriausiai ne paslaptis, jog dėl drėgmės statiniuose atsiranda mūro druskos bei kaupiasi gruntiniai vandenys. Statinių sandarinimui Remmers rekomenduoja naudoti Aida Kiesol produktų sistemą.

Viena pagrindinių statybinių medžiagų – mediena. Būtent šiai medžiagai Remmers ir sukūrė pirmuosius savo produktus, o šiandien pagrindinė produkcija skirta būtent medžiui.

Vienas pirmųjų kompanijos tikslų buvo naudoti aplinką saugančias ir kiek įmanoma natūralesnes žaliavas savo produkcija. Tai išliko iki šių dienų. Iki šios dienos Remmers medienos apsaugos prekėms yra naudojamas bičių vaškas bei natūraliai išgaunamas palmių vaškas. Verta paminėti, jog šiuo metu kompanija gali pasiūlyti daugiau nei 150 įvairiausių produktų medienai.

Fasadų apsauga ir restauracija

Jeigu yra tekę susidurti su prekinių ženklu Remmers anksčiau, tikriausiai, žinote, jog šis ženklas jau ganėtinai ilgą laiką yra vienas geriausių specialistų ir fasadų apsaugos ir restauravimo klausimais. Plataus profilio kompanija Jums gali pasiūlyti ne tik apsaugą, tačiau ir estetinę išvaizdą tiek moderniems tiek istorinės vertės fasadams. Verta paminėti ir tai, jog statybines konstrukcijas dažnai veikia skirtingi aplinkos veiksniai, tačiau Remmers gali pasiūlyti sprendimą beveik visoms problemoms išspręsti.

Norint padengti bei pašalinti įvairiausius pažeidimus – kompanija rekomenduoja pasinaudoti Funcosil produktų palete. Šią paletę sudaro silikino emulsija, Silane, Siloxane, silikatai bei silikono derva, o šių produktų panaudojimo sritys yra itin plačios. Juos galima naudoti fasadų valymui ir impregnavimui, tinkavimui, mūrui, betono ir akmens renovavimui bei daugybėje kitų sričių.

Grindų apsauga – Remmers stiprybė

Ir tai dar ne viskas ką gali Jums pasiūlyti Remmers! Be didesnių diskusijų, manau, kad visi sutiksite, jog grindys – neatsiejama bet kokio pastato dalis, o tinkamai prižiūrėti šią pastato dalį – itin sudėtinga. Didelis žmonių srautas bei neigiamas aplinkos poveikis – priežastys, kurios nulemia grindų nusidėvėjimą.

Specialistai rekomenduoja dar prieš dengiant grindis panaudoti specialias apsaugos priemones, kurios prailgins grindų naudojimo laiką, o taip pat ir suteiks galimybę panaudoti skirtingus paviršius ir spalvas. Kompanijos profilis toks platus, jog visų Remmers produktų, skirtų grindims, vardinti reikėtų tikrai ilgo laikotarpio, todėl norėdami pasinaudoti šios vokiečių kompanijos produkcija – tiesiog kreipkitės į specialistus, kurie rekomenduos Jums tinkamiausią prekę.