Automobiliai / Motociklai

Volvo automobilių remontas Vilniuje

VOLVO specializuotas servisas Vilniujevolvo remontas

Automobilis šiais laikais nepakeičiama transporto priemonė, juo naudojasi įvairių socialinių sluoksnių, amžiaus, rasės, religijos ar lyties žmonės. Kiekvienas renkasi tokį, kuris atitiktų visus jų keliamus lūkesčius.

Vienas iš garsiausių automobilių vardų yra „Volvo“, kuris yra gaminas Švedijoje ir iškart neretam siejasi su kokybe bei neįprastai patraukliu dizainu.  Pavadinimas „Volvo“ yra kilęs iš lotyniško žodžio „volvere“ – riedėti, suktis. Ši lotyniška šaknis yra žinoma ir kituose žodžiuose, pavyzdžiui „revolveris“ – ginklas su besisukančiu būgnu. Žodis „volvo“ – tos pačios šaknies ir reiškia „aš riedu“.

Geras bei tausojantis savo automobilį vairuotojas žino, kad savo automobiliu reikia rūpintis ypatingai bei skirti jam ypatingą priežiūrą. Nutikus įvairiems gedimams dauguma žmonių galvoja, kad automobilių remonto specialistas yra brangesnis nei bendras automobilių mechanikas, tačiau šis požiūris neretai yra klaidingas, o dažnai ir kenksmingas Jūsų automobiliui. UAB „Klasmasteris“ yra pats efektyviausias pasirinkimas rūpintis savo „Volvo“ automobiliu.

UAB „ Klasmasteris“ yra specializuotas VOLVO automobilių servisas Vilniuje. „Klasmasteris“ pasirūpins Jūsų Volvo automobiliu profesionaliai su geriausių Volvo kvalifikuotų meistrų pagalba, kurie sukaupę ilgametę patirtį šioje srityje. „Klasmasteris“ atlieka Volvo markės automobilių remontą, kompiuterinę diagnostiką bei pilną aptarnavimą. Mes žinome, kada ir kur ieškoti problemos, kad užkirstume kelią galimiems netikėtiems gedimams ateityje.

UAB „Klasmasteris“ teikiamos lengvųjų Volvo automobilių remonto paslaugos: 

  • Visų Volvo markės automobilių sistemų gedimų diagnostika:

variklio, pakabos, stabdžių, transmisijos, valdymo sistemų, kondicionavimo įrenginių ir kt.

  • Visos Volvo markės automobilio techninės priežiūros paslaugos:

alyvos keitimas, kitų automobilio eksploatacinių skysčių (aušinimo, stabdžių, vairo stiprintuvo) keitimas, filtrų keitimas, paskirstymo ir agregatų diržų keitimas, kondicionavimo įrenginių pildymas, valdymo sistemų konfigūravimas ir kt.

  • Visų  Volvo markės automobilių agregatų ir mazgų keitimas ir/arba remontas:

variklių, sankabų, mechaninių ir automatinių pavarų dėžių, pakabos dalių, stabdžių įrenginių, kondicionavimo sistemų dalių, generatorių, starterių, valdymo blokų ir kt.

  • Visi  Volvo markės automobilių kėbulo remonto darbai:

kėbulo detalių keitimas ir/arba remontas, plastmasinių detalių remontas, stiklų keitimas.

Jei Jums rūpi Jūsų Volvo automobilis apsilankykite specializuotame Volvo servise Vilniuje „Klasmasteris“! Patys geriausi meistrai suras sprendimą Jūsų automobiliui. Apsilankę šiame Volvo servise kartą, tik čia norėsite sugrįžti!

 

Mūsų puslapyje galite apsilankyti adresu – http://www.klasmasteris.lt