Kompiuteriai / internetas

Windows 7 įdiegimas. Ar verta?

Operacinės sistemos Windows 7 apžvalga. Pirmas dalykas, kurį jūs pastebėsite:  ”Windows 7“ atrodo kaip Vista. Grafinė aplinka labai panaši, esminis skirtumas grafikos atnaujinimas iki DX11. Tačiau ji veikia daug geriau nei Vista, ir dauguma Vista blogų savybių buvo arba buvo pašalintos arba (dažniausiai) gali būti pakeistas, todėl sistema veikia taip, kaip jums patinka.

Akivaizdžiausias skirtumas yra tai, kad “Windows 7“ nuolat neerzina jūsų su raginimais – nors tai taip pat tiesa, kad naujausia Vista versija mažiau erzina, nei originalas. “Windows 7 yra gerokai saugesnis nei XP. Šiandien svarbesnių saugumo pakeitimai yra „Internet Explorer 8“ naršyklė, kuri, vienareikšmiškai gina nuo grėsmių internete.

Kitas akivaizdus skirtumas yra tas, kad Windows 7 naudoja mažiau kompiuterio resursų. Jeigu Vistai tikrai reikia 2GB atminties, tai ” Windows 7″ veiks gana gerai su dviejų branduoliu Intel procesoriumi ir  1GB RAM, nors aš vis tiek rekomenduoju 2GB,  ir 4GB su 64 bitų versija. Jeigu šiuo metu vis dar naudojate Windows Vista ir jūsų netenkina kompiuterio darbo sparta, Windows 7 instaliavimas jums būtų naudingas.

“Windows 7″ sąsaja turi keletą pastebimų pokyčių. Pirma, Vista Sidebar nebėra, bet vis tiek galite naudoti laikrodį ir kitus prietaisus, ir galima padėti juos kur tik norite. Antra, greito paleidimo juosta ir užduočių juosta buvo pakeisti, dabar jie rūšiuojami kartu.

Užuot kėlę programas į greitojo paleidimo juostą, dabar galite dešiniuoju pelės mygtuku ir prisegti juos prie naujo stiliaus užduočių juostoje, šalia aktyvios programos.

Beje, dabar galite perkelti užduočių juostos piktogramas aplink, keisti tvarką, kaip naršyklės skirtukų. Kaip aš visada stengiuosi išlaikyti XP užduočių elementus ta pačia tvarka, manau, kad tai naudinga. Tai maža smulkmena, tačiau “Windows 7“ turi daug mažų smulkmenų, ir jos padeda.

Mano Dokumentai  skyrius buvo reorganizuotas. Tai apima dokumentus, muziką, nuotraukas ir vaizdo įrašus, su “Windows 7“. Kiekvienas iš jų turi du pakatalogius, pavyzdžiui, Mano muzika ir Vieša muzika (public) muzika. Tai leidžia lengviau išlaikyti privatumą norite pasidalinti toli nuo dalykų, kurį norite išsaugoti sau.

Dalijimasis yra svarbi dalis Windows 7. Ji turi HomeGroup funkcija, kuri leidžia labai lengvai sukurti namų tinklą ir dalytis failais ir įrenginiais. Jis veikia tik su Windows 7 operacine sistema, tačiau namų paketas Windows 7 trys kopijos Home Premium galima įsigyti su ženklia nuolaida. Windows instaliavimas namuose nebus didelė problema.

Į Windows įeinančios programos labai ilgai nesikeitė, tačiau Windows jau turime jas kitokias. Dabar ir WordPad dabar turi “juostelės sąsają”, kaip “Office 2007″. Skaičiuoklė ir komandų apvalkalas (PowerShell “) yra daug galingesnė nei anksčiau. Techniškai, keletas standartinių programų, taip pat buvo pašalintos iš operacinės sistemos, tačiau jas galima įsidiegti rankiniu būdu.

Windows 7 galima įdiegti „Microsoft Security Essentials”, tai antivirusinė programa. Taip pat jūs jau gaunate “Windows Defender” tai patobulinta ugniasienė, tačiau “Microsoft”, atrodo, pernelyg bijo Europos Komisijos ir neprijungia antivirusinės į instaliacinį diską, ja reikia parsisiųsti atskirai.

“Windows 7″ yra toli gražu nėra tobulas,  ir jei jūs esate laimingas su XP atnaujinti nėra būtina. Tačiau šiuo metu Windows 7 yra tiesiog geriausia “Windows” versija kurią galite gauti.