Kelionės / Turizmas,  Laisvalaikis / Pomėgiai,  Lietuvoje

Žaidimai kelionėse

Kelionių metu dažnai pritrūksta veiklos. Ypač vykstant iš vieno taško į kitą ar tiesiog sustojus papietauti bei pailsėti nuo kelionės autobusu ar automobiliu. Tačiau net paprasčiausi stalo žaidimai kelionių ir žygių metu labai praverčia.

Žygių metu ypač populiarūs kortų žaidimai, taip pat, kelioninės kitų stalo žaidimų versijos. Tai tokie stalo žaidimai, kurie lengvai telpa į kuprinę, lagaminą ar net kišenę, todėl visuomet gali būti po ranka. Taip pat, žygių dalyviai labiau linkę prie greitų stalo žaidimų, kadangi ne visuomet yra pakankamai laiko sužaisti ilgo (pavyzdžiui Monopoly) žaidimo partiją.

Žaisdami žaidimus žygių metu ne tik linksmai praleisite laiką, bet taip pat galite lengvai susipažinti su kartu keliaujančiais asmenimis, pagilinti savo pažintys su jau žinomais keliautojais. Be to, yra nemažai specialių žaidimų, kurie tinka net ir norint susipažinti su didelėmis kompanijomis. Tokie susipažinimo žaidimai ypač mėgstami žygių, stovyklų ir kelionių metu.

Stalo žaidimai, kurie reikalauja daug specialių žinių, ilgo pasiruošimo ar daugybės priedų labiau tinkami ne žygių ar kelionių metu, o vakaronėms su draugais. Tiesa, jei žaidimo taisyklės gana sudėtingos ir ilgai aiškinamos, toks žaidimas labiausiai tinka tikriems stalo žaidimų entuziastams. Tačiau jei jas nupasakoja jau žaidęs žaidėjas, turintys iškalbos dovaną – toks žaidimas puikiai tiks įvairiose draugų kompanijose.

Stalo, susipažinimo žaidimai suartina žmones, skatina užsiimti bendra veikla ir kartu lavina įvairiausias smegenų dalis, todėl žaisti žaidimus žygių metu, išvykose ar namuose esant lietingam orui – puikus būdas puikiai praleisti laiką.