Būstas

Žaislai internete

Gyvenimo tempas vis labiau greitėja ir laiko poilsiui mums beveik nelieka. Liūdniausia tai, kad dėl to dažnai kenčia mūsų vaikai, kurie su tėveliais praleidžia tik kelias laisvas po darbo dienos likusias valandas. Todėl vertėtų pagalvoti, kaip tinkamai išnaudoti laisvą laiką ir negaišti jo didžiulėse parduotuvėse, kurios „suvalgo“ ne tik paskutines po darbo dienos likusias jėgas, bet ir priverčia išleisti daugiau pinigų nei buvo numatyta.

Patarimai byloja, kad geriausiai maisto parduotuvėse lankytis tada, kai esi sotus, tačiau tai visai negalioja vaikams, kurie nuolat jaučia naujų žaislų godulį ir negali nestabtelti ar nejučia patempti lūpytę kai eina pro gražiai lentynose sudėtus žaislus. Tokiu atveju tikrai pasitarnaus internetas. Dabar tai tapo tokia stebuklinga vieta, kur galima ne tik susipažinti su tuo, kas vyksta pasaulyje, bet ir apsipirkti neiškėlus kojos iš namų. Tačiau daugelis žmonių dar nedrįsta naudotis šia, laiką taupančia paslauga.

Pasidomėkime kodėl taip yra? Išsamios analizės atlikti tikrai nereikės, užteks paklausti vyresnių žmonių ką jie apie tai mano. Vyresnė žmonių karta dar pamena eiles, kai reikdavo nusipirkti duonos ar bananų. Tuo metu toks apsipirkimo principas buvo seniausiai žinomas ir dėl to labai patikimas, nes vykdavo tiesioginis kontaktas su pačiu pardavėju. Taigi šiuo aspektu kaip ir niekas nepasikeitė. Pardavėjas ir internete yra pardavėjas, tik šiuo atveju jis kasos kvitą spausdina iš už ekrano, tačiau tai visai netrukdo su juo bendrauti.

Dažnai pirkėjai bijo klausti dominančių dalykų! O tai gali apsunkinti visai paprastą procedūrą. Pardavėjas juk tam ir yra, kad galėtų padėti Jums ir atsakytų į rūpinus klausimus bei suteiktų papildomos informacijos, kuri gal būt nėra nurodyta prie prekės aprašymo. Tačiau didžiausias privalumas, kurį Jums suteiks pirkimas internetu yra tai, kad sutaupysite didelę savo brangaus laiko dalį, nes nereikės ilgai žingsniuoti iš vieno parduotuvės skyriaus į kitą ir ilgai stoviniuoti ilgose eilėse, be to sutaupysite pinigų!

Internetinių parduotuvių privalumas yra tai, kad joms nereikalingi didžiuliai patalpų plotai ir kelios dešimtys stoviniuojančių pardavėjų. Užtenka sandėlio, kompiuterio ir vieno ar kelių pardavėjų, kurie viską suderins interneto pagalba. Taigi tereikia tik žinoti ko norite ir vos keli klavišų paspaudimai padės susirasti dominančią prekę.

Tokiu būdu perkami ir parduodami įvairiausi daiktai, tokie kaip drabužiai, kosmetika, kvepalai, namų apyvokos ir buitinės technikos daiktai. Tačiau ar saugu pirkti žaislus internetu? Kiekviena mama žino kiek daug smagių rūpestėlių atsineša į naują pasaulį pasibeldusi gyvybė ir prekės kūdikiams sudaro didžiąją dalį visų išlaidų. Taigi kokie svarbiausi patarimai turėtų lydėti saugų apsipirkimą internetiniame pasaulyje?

Prieš įsigyjant prekę derėtų įsitikinti, ar yra nurodyta visa būtinoji informacija. Taigi pardavėjas turėtų būti nurodęs prekės gamintoją, tikslų pavadinimą, vaikų amžių, kuriems šie žaislai skirti, o taip pat atsargumo priemonės, kurių derėtų laikytis. Žaislai turėtų būti paženklinti CE ženklais, kurie reiškia, kad prekė atitinka Europos Sąjungos sveikatos ir saugumo reikalavimus. Atidžiau žaislai renkami vaikams iki 3 metukų. Tokio amžiaus vaikui saugiau pirkti vientisos konstrukcijos bei didesnius už jo burną žaislus.

Tačiau kaip netapti internetinių sukčių ir apgavikų aukomis? Prieš pirkdami sužinokite daugiau informacijos apie pačią parduotuvę, „susipažinkite“ su pardavėjais, paieškokite komentarų ir skundų internete. Taigi pagrindiniai kriterijai, kuriuos turite įvertinti yra realūs įmonės rekvizitai, nurodyti kontaktai ir ar patikimos pirkimo ir pinigų pervedimo operacijos. Sėkmingų pirkinių!