Laisvalaikis / Pomėgiai,  Pirkiniai / Paslaugos

Zaislai internetu

Savaitgalio laimikis – žaislai internetu

Zaislai internetu
Zaislai internetu

Jeigu esi jauna mamytė, tai savaitgalio pasirinkimas – zaislai internetu – yra išties naudinga. Ką gi mes su vyru darėme šį penktadienį ir šeštadienį? Žinoma, smagiai leidome laiką gamtoje, tačiau ne taip ir ilgai, nes greitai subjuro oras. Kaip žinia, šis pavasaris nėra labai dosnus pavasariškomis nuotaikomis ir orais. Tad, subjurus orui, grįžome namo ir ėmėme galvoti, kokie nauji zaislai galėtų papildyti mūsų mažylių žaislų dėžę. Kadangi buvome jaukiai įsikūrę namuose, nutarėme, kad patogiausia bus naudotis internetu, ir per jį susirasti mums įdomiausius pasiūlymus ir palankiausias kainas. tad štai, dalijamės radiniais, ir tikimės, kad ir kitiems tėveliams zaislai internetu bus pravartus ir geras sprendimas.

Kelios lėlės

Pirmiausiai tai pasidžiaugsiu, kad mūsų dukrai zaislai pylėsi kaip iš gausybės rago, internetu radome tikrai nemažai variantų, ką galime padovanoti Ugnei. Tad štai, pirmiausiai nutarėme, kad reikia paieškoti dailių lėlių. Domino ir Barbės, bet labiausiai norėjosi šiek tiek apvalesnių, originalesnių lėlių. Gal man pačiai iš vaikystės kilo prisiminimai su sovietmečiu pardavinėtomis lėlėmis, todėl ieškojau kažko panašaus, autentiško. Džiaugiuosi, kad zaislai internetu džiuginu itin plačiu asortimentu, ir aš nesunkiai galėjau išsirinkti tai, ko man pačiai reikia, ir kas patiktų Ugnei.

Tad zaislai internetu pasiūlė man užmesti akį į kelias klasikines lėles. Su vyru apsitarėme, kad artėjančio gimtadienio proga nupirksime jai dvi panašias lėles – vieną juodų, kitą raudonų plaukų. Be to, šios lėlės turėjo ir specifines aprangas – ne tik įprastas sukneles, bet ir žuvies uodegų kostiumus. Vadinasi, su jomis lėlės galėdavo tapti undinėlėmis. Tokie zaislai internetu mergaitems leidžia prisiminti televizijoje matytus animacinius filmus ir realybėje atkurti jų herojus – undinėles.

Įdomieji dėliojimai

Mus domino ne tik žaislai dukteriai, ar apskritai zaislai internetu pigiau, bet ir tokie, iš kurių galima kažką surinkti, sudėlioti, sutverti. Taip į akis pateko ir iš jų niekaip nedingo zaislai internetu „LEGO“.  Pati vaikystėje su jais nežaidžiau, nors jie jau buvo atsiradę ir Lietuvoje, tačiau turtingesnių kaimynų mergaitės tokius konstruktorius turėjo. Pavydėjau joms labai, gal dėl to nutariau, kad tiek dukrai, tiek sūnui dabar bus labai įdomu pažaisti tokiais dalykais.

Apskritai, visi lavinamieji zaislai internetu anksčiau ar vėliau turi atsidurti pas vaikus, tam, kad jie gebėtų geriau skirti spalvas, formas, skaičių ar kalbą. Todėl pasirinkome ir dar vieną stalo žaidimą, jeigu taip galima pavadinti. Tai buvo gana pigus zaislai internetu, tačiau suteikiantys pakankamai daug peno pamąstymui maža vaikiška galvele.

Minkšti ir mieli

Pūkuoti, minksi zaislai internetu, meškiukai, drambliukai, šuniukai ir katinukai – ko tik mes neprisižiūrėjome. Nors per kompiuterio stiklą negali paliesti mažųjų mielų padarėlių, tačiau aišku, kad jie tikrai bus maži ir mieli, tai gerai atsiskleidžia nuotraukose. Taigi šie minkšti vaikiski zaislai internetu tapo mūsų dėmesio centru. Išsirinkome po linksmą meškinuką su languotomis skrybėlėmis. Kaip įprasta, Ugnei su raudona skrybėle, Vytautui su mėlyna. Labai dažnai zaislai internetu berniukams yra pažymimi skirtingomis spalvomis, berniukiški būna mėlyni.

Kai baigėme su minkštais žaislais, susumavome rezultatus. Iš viso prie kompiuterio praleidome vos kelias valandas, tačiau tai daryti buvo išties smagu, daug smagiau nei žiūrėti televizorių. Gal todėl, kad įsijungėme į bendrą veiklą, o kartu svajojome, kaip pradžiuginsime vaikus – juk kas gali būti geriau, ar ne? Taigi, zaislai internetu tikrai praturtino mūsų savaitgalį.