El. Parduotuvės,  Pirkiniai / Paslaugos

Žaislų išparduotuvė „101 žaislas“ atnaujina tinklalapį

Pranešimas spaudai

Sėkmingai 2011 metais gruodžio mėnesį atsidariusi žaislų išparduotuvė, susilaukusi pripažinimo vartotojų tarpe, nusprendė ir toliau gerinti savo teikiamų paslaugų ir aptarnavimo kokybę. 2012 metų vasaros pradžioje www.zaisluisparduotuvė tinklalapyje atidaromos kelios naujos skiltys ir įrankiai, padėsiantys lankytojams paįvairinti apsilankymo patirtį tinklalapyje.

Internetinėje išparduotuvėje „101 žaislas“ lig šiolei galima įsigyti Europoje gerai žinomų gamintojų ir aukštus ES saugumo ir kokybės standartus atitinkančių žaislų. Be to, šios prekės siūlomos pigiau nei kitose parduotuvėse Lietuvoje, nes jau yra buvusios Vokietijoje ir iš ten parduodamos nukainuotos. Svarbu ir tai, kad internetinėje parduotuvėje labai dažnai yra keičiamas prekių asortimentas. Šiuo metu išparduotuvėje prekiaujama: žaislais ir prekėmis kūdikiams, radijo bangomis valdomais lėktuvais, mašinomis ir laivais, elektromobiliais, vaikams skirta vaizdo ir garso aparatūra, muzikiniais instrumentais, galvosūkiais, sporto ir laisvalaikio prekėmis, lėlėmis ir minkštais žaislais.

Paklausta apie naujuosius tinklalapio atnaujinimus žaislų išparduotuvės „101 žaislas“ savininkė, Edita Pilkaitė, atsakė taip: „Internetinė žaislų išparduotuvė „101 žaislas“ vasarą pradeda atsinaujinusia svetaine. Čia lankytojai ras ne tik platų žaislų pasirinkimą už patrauklią kainą, bet ir smagių skaitinių, įdomybių ir pasiūlymų. Pirmasis atnaujinimas yra „Žaislų ekspertų“ skiltis, kuri patars, į ką reikia atkreipti dėmesį renkant žaislus, elektromobilius ir kitas prekes vaikams. Antrasis atnaujinimas yra skirtas ieškantiems dovanos ir pasimetusiems tarp gausaus prekių pasirinkimo, juos išgelbės dovanų kuponas, kurį nuo šiol bus galima parsisiųsti internetu, arba, pageidaujant, jis bus išsiųstas paštu. Taip pat įdiegtas ypač patogus dalykas – gimimo dienos priminėjas. Tereikia užpildyti nurodytą formą ir likus keletui dienų iki gimtadienio bus išsiunčiamas priminimas. Paskutinė naujovė žaislų išparduotuvėje „101 žaislas“ – elektroninė knyga, kurią galima parsisiųsti nemokamai. Šioje knygoje lankytojai ras smagius patarimus tėvams apie žaidimus su vaikais lauke.“

Taigi artėjančią vasarą žaislai internetinėje išparduotuvėje mielų lankytojų lauks atsinaujinusioje erdvėje. Parduotuvės kolektyvas visus norinčius pradžiuginti savo mažuosius pasitiks su šūkiu: „Daugiau džiaugsmo akimirkų už mažesnę kainą!“.

UAB „TitėRitė”

www.zaisluisparduotuve.lt

info@zaisluisparduotuve.lt

Telefonas : +37061066900

Adresas: Nemuno g. 2, 36232 Panevėžys