Laisvalaikis / Pomėgiai

Žaislų išparduotuvė „101 žaislas“ pradeda bendradarbiavimą su nauju partneriu

Netrukus metus švęsianti žaislų išparduotuvė „101 žaislas“ pradeda bendradarbiavimą su nauju tiekėju iš Lenkijos „EKO young smile“. Naujojo partnerio paieškos buvo vykdomos siekiant išplėsti parduodamų žaislų asortimentą.

Internetinėje žaislų išparduotuvėje „101 žaislas“ prekiaujama prekėmis, kurios atitinka aukščiausius ES saugumo ir kokybės standartus. Beveik visi žaislai buvo gabenami iš Vokietijos žaislų parduotuvių, per ilgai užsibuvusias vitrinose prekes vokiečių verslininkai parduoda savo partneriams rytų Europoje, taip lietuviai žaislų išparduotuvėje gali įsigyti visiškai naujas prekes už mažesnę kainą. Svarbu paminėti ir tai, kad internetinėje parduotuvėje labai dažnai keičiamas prekių asortimentas, kas leidžia pirkėjams rasti vis naujų žaislų savo mažiesiems. Šiuo metu išparduotuvėje prekiaujama: prekėmis kūdikiams, radijo bangomis valdomais lėktuvais, elektromobiliais vaikams, vaizdo ir garso aparatūra mažiesiems, mašinomis ir laivais, muzikiniais instrumentais, galvosūkiais, lėlėmis ir minkštais žaislais, sporto bei laisvalaikio prekėmis.

Naujasis žaislų išparduotuvės partneris „EKO young smile“ pradėjo savo veiklą 1992 metais. Įdomu, kad įmonė iš pradžių gamino megztinius suaugusiems ir tik praėjus keleriems metams perėjo į prekių vaikams rinką. Šiuo metu „EKO young smile“ prekiauja vaikiškos aprangos prekėmis.

Paklausus žaislų išparduotuvės vadovės Editos Pilkaitės, kodėl pradėta bendradarbiauti su Lenkijos tiekėjais, sulaukėme tokio atsakymo: „Per beveik praėjusius pirmuosius išparduotuvės gyvavimo metus nuolatos augome, sulaukėme didelio klientų pasitikėjimo ir, žinoma, norime jiems atsidėkoti galėdami pasiūlyti dar platesnį žaislų ir aprangos asortimentą. Jautėme, kad Lietuvos rinkoje yra poreikis įvairesniems žaislams ir vaikiškoms prekėms. Bendradarbiaudami tik su Vokietijos tiekėjais supratome, kad pirkėjams negalime užtikrinti visokeriopos pasirinkimo laisvės. Na, o sprendimas ieškoti partnerių Lenkijoje yra labai paprastai paaiškinamas, ši šalis yra mūsų kaimynė dėl to galime sutaupyti ne tik gabenimo išlaidas, bet ir laiką, per kurį žaislai atkeliauja iki mūsų, taigi produkciją Lietuvos rinkai galime siūlyti greitai ir konkurencingomis kainomis.“

Taigi artėjančią žiemą internetinė žaislų išparduotuvė „101 žaislas“ pasitinka su išsiplėtusiu asortimentu. Ir linki visiems savo klientams šiltų ir jaukių švenčių.