Įvairenybės

Želdinimo paslaugų įmonės lipa iš krizės gniaužtų

Pagal įmonių užsakymus 2011-2012 metams pastebima tendencija, kad didžiausias lietuvių dėmesys skiriamas pavasariniams vejos priežiūros darbams – vejos aeravimui, skarifikavimui, tręšimui, pjovimui, bei piktžolių naikinimui vejose. Kas dar neturi vejos savo kieme – nerizikuoja ir leidžia vejos įrengimo darbus atlikti patyrusiems savo srities specialistams. „Vis daugiau klientų ima planuoti kaip atrodys jų kiemas po galutinio darbų užbaigimo ir užsakinėja sklypo želdinimo projektus. Tai lengviau leidžia planuoti ir vykdyti numatytus darbus, bei klientams yra lengviau įsivaizduoti ko jie galės tikėtis.“ – teigia UAB „Sodo Bitės“ direktorė Lina Bukauskienė.

Pasak jos,  žmonės vis daugiau galvoja apie aplinką, kurioje gyvena ir leidžia laiką, todėl „Sodo Bitės“ pristatė naują Lietuvoje želdinimo paslaugą – ekologišką apželdinimą „Žalia veja“. Tokios paslaugos tikslas pasirūpinti augalais, kad jie neskurstų ir nepultų kenkėjai nekenkiant gamtai – naudojama tik „draugiški“ aplinkai mechanizmai bei medžiagos.

Finansinio nuosmukio metu bankams sugriežtinus paskolų išdavimo sąlygas po truputį atsiranda įmonių, teikiančių lizingavimo paslaugas. UAB „Sodo Bitės“ – pirmoji želdinimo įmonė Lietuvoje 2012 metų naują sezoną klientus pasitikusi tiesioginio lizingavimo paslauga be papildomų mokesčių ir pabrangimo. „Tikimės,  jog tai padės žmonėms lengviau puoselėti savo žaliuosius kiemus ir taip daugiau žmonių galės pasinaudoti specialistų pagalba“ – dalinasi naujove „Sodo Bitės“ vadovė.