Laisvalaikis / Pomėgiai,  Lietuvoje

Žemyn upe

Žemyn upeDaina „Žemyn upe” žinoma dideliai daliai žmonių, kurie bent šiek tiek klauso ne tik naujausią muziką, bet prisimena ir senesnes, legendinėmis tapusias dainas. Vien tik paklausius šios dainos norisi griebtis veiksmų ir keliauti į upes. Vieni į jas leidžiasi pasikinkę baidares, kiti mieliau griebiasi laivo nuomos – viskas priklauso nuo norimo laisvalaikio praleidimo būdo, turimų lėšų ar norų.

Leistis į kelionę laivu siūloma tiems, kurie yra sostinėje. Laivo nuoma Vilniuje nėra labai brangi, tačiau ir patys laivai nėra labai dideli, todėl puikiai tiks 10-30 žmonių kompanijoms, norinčioms pasimėgauti plaukimu sostinėje. Plaukdami laivu galėsite pamatyti labai įvairias miesto vietas, nuo Senamiesčio bokštų ir stogų iki tarp medžių pasislėpusių vienuolynų, užmirštų pakrančių ar prabangių, naujų kvartalų.

Jeigu plaukioti su kapitonu Jums nelabai atrodo patrauklu, didelė kompanija viename laive Jūsų nežavi, o dar tai, kad nereikia irkluoti… – Jums reikia išmėginti baidarių nuomą. Baidarių nuoma Vilniuje ar netoli jo – puiki proga ištrūkti iš namų, pasimėgauti pramogomis gamtoje vos ne viduryje miesto! Tokia pramoga gali pasidžiaugti ne kiekvienos pasaulio sostinės gyventojai ar svečiai.

Nesvarbu, kurią pramogą pasirinksite, labai svarbu, kad į ją leistumėtės su tinkama kompanija. Tik gera kompanija gali būti Jūsų garantas, kad kelionėje smagiai praleisite savo laisvalaikį, o jei plauksite be kompanijos – pats sau vienas – būsite tikri, kad niekas kelionei nepakenks, netrukdys ir galėsite idealiai atsipalaiduoti. Taigi, pasidomėkite baidarių nuoma Vilniuje, pasižiūrėkite, gal patiks ir įtiks laivo nuoma, o gal apskambinkite draugus, giminaičius ir surenkite nedidelę apklausą – taip žinosite, kur daugiau norinčių ir galėsite užsakyti puikią pramogą.