Pirkiniai / Paslaugos

Židiniai ir krosnelės pagal gamintoją

Krosnelės bei židiniai dažnai pasirenkami pagal gamintoją. Suprantama, kad kiekvienas nori įsigyti kokybišką prekę. Be to, židinys yra ne tik šilumos šaltinis. Tai ir svarbi interjero detalė, todėl ieškoma ne tik praktiško, bet ir estetiškai malonaus įrenginio. Šiame straipsnyje bus aptariami du gamintojai, sugebantys suderinti šias savybes ir taip pritraukti naujų vartotojų.
Pirmasis gamintojas, apie kurį bus šiek tiek papasakota, yra „Jotul“. Jei reikėtų trumpai apibūdinti šią kompaniją, būtų galima pasakyti taip: tai yra skandinaviškas šaknis turinti, didele patirtimi pasižyminti ir aukštą kokybę su žema kaina suderinanti firma. Jotul krosnelės ir kiti produktai vartotojams suteikia įvairiapusę laimę – nuo šilumos iki interjero jaukumo. Be to, yra daugybė kitų gerų savybių, susijusių ir su pačiais produktais, ir su siūlomomis sąlygomis. Pavyzdžiui, dar 10 metų po gamybos pabaigos nėra problema gauti reikiamų dalių – „Jotul“ pasirūpina, kad ilgaamžiški produktai taptų dar patrauklesni būtent dėl tokio sklandaus ir patikimo aptarnavimo.
Be ką tik minėto židinių bei krosnelių gamintojo, dar reikėtų paminėti „Scan“. Šios kompanijos šaknys taip pat skandinaviškos, o produktai džiugina ne tik funkcionalumu, bet ir išskirtiniu dizainu. Tiesa, „Scan“ kompanija yra jaunesnė – ji įkurta 1978 metais, o „Jotul“ patirtis siekia 150 metų. Bet tai tikrai nereiškia, kad vienos kompanijos židiniai mažiau verti dėmesio nei kitos. Kaip buvo prasitarta, židinių pasirinkimas tiesiogiai siejasi su išvaizda, nes pirkėjams svarbu ne tik funkcijos. Danų produktų išvaizda suponuoja apie jaukumą, o kartu su smilkstančiomis malkomis kambaryje sukuriama pasakiška harmonija. Didele reikšme pasižymi stiklinės durelės, leidžiančios stebėti šokčiojančią liepsną.
„Jotul“ dizaino požiūriu nenusileidžia. Čia taip pat matomas skandinaviškas tvirtumas, originalūs dizaino bruožai. Tai estetiški židiniai ir krosnelės, jaukumą skleidžiantys ne tik degančia liepsna, bet ir išskirtiniais korpusais.
Dar vienas pliusas, kalbant apie abu židinių gamintojus, yra skandinaviški principai. Tai gausybė gerų idėjų viename bei ekologiškas mąstymas. Kreipiamas dėmesys į menkiausias smulkmenas, stengiamasi, kad net ir laikui bėgant produktas išliktų puikios būklės. Dėl modernių technologijų degimo procesai vyksta efektyviai, šildymas atsieina mažiau pinigų, kas labai svarbu ypač tais atvejais, kai židinį žmonės naudoja ne tik kaip interjero detalę.
Ir „Jotul“, ir „Scan“ produktai verti geriausiųjų vardo. Pasirinkimą tikriausiai nulems kaina ir skonis, dėl kurio, kaip sakoma, nesiginčijama.