El. Parduotuvės,  Kultūra/Menas

Žiedas su deimantu – amžinos meilės simbolis

ziedas su deimantu amzinos meiles simbolisDeimantai – vieni populiariausių mineralų pasaulyje. Šiandien deimantų ir briliantų rinka išties didžiulė: kad kiekvienas akmenėlis rinkoje išlaikytų savo kainą, ji yra reguliuojama gana paprastu būdu. Iš pardavimo išimama tam tikra dalis deimantų ir briliantų, ir jie trumpam tampa deficitine preke. Tuo tarpu kompanijos deimantų tiekėjos nesančius pardavime akmenėlius saugo saugyklose. Tai tobulas verslo planas, kad deimantų kaina nebūtų mažesnė nei vyraujanti. Žinoma, deimantų panaudojimas yra platus, nes maždaug 80 procentų visų iškasamų deimantų (žinoma, prastos ar prastesnės kokybės) naudojama ne kur kitur kaip pramonėje: gręžimo, pjovimo, šlifavimo, poliravimo įrenginiams sukurti.

Deimantų populiarumą išsaugojo ir jų kartelę labiausiai iškėlė reklama: Antrojo pasaulinio karo metais amerikietės tikėjo, kad vienintelė alternatyva – tai gauti deimantu arba briliantu puoštą sužadėtuvių žiedą. Tai tiesa: tvirtesnį mineralą už deimantus bei briliantus surasti sunku. Vėliau buvo sugalvotas šūkis „deimantai yra amžini“. Ir, tenka pastebėti, tai tiesa, nes iki šiol žiedai su deimantu perduodami iš kartos į kartą.

Ką simbolizuoja sužadėtuvių žiedas su deimantu?

Aišku viena: iš brangiųjų metalų pagamintas, deimantais ar briliantais inkrustuotas žiedas turi išliekamąją vertę. Tokio žiedo dovanojimas simbolizuoja karštą meilę ir norą įsipareigoti. Jei tik yra galimybių dovanoti brangesnį žiedą, reikėtų nedvejoti, kadangi kokybiškai pagaminti žiedai yra ne tik ilgaamžiai, bet ir nepraranda savo formos bei visuomet atrodo kaip nauji.

Kokios žiedų su deimantais kainos vyrauja šiuolaikinėje rinkoje?

Šiandien kuklų, deimantu puoštą žiedelį gali padovanoti kone kiekvienas jaunuolis: el. parduotuvėje Indivi.lt tokių žiedelių kainos prasideda nuo maždaug 1500 Lt. Tuo tarpu brangiausias „Indivi“ parduotuvėje parduodamas žiedas kainuoja per 15 tūkst. litų. Tai unikalus, dekoruotas gausybe briliantų ar kitų vertingųjų mineralų papuošalas.

Vestuvinis žiedas su deimantu

Puiki galimybė – rinktis deimantais puoštus vestuvinius žiedelius. Galima įsigyti nusėtus briliantais ar deimantais žiedus, galima paieškoti ir kuklesnio varianto. Pavyzdžiui, kai žiedelis papuošiamas vienu ar trimis deimantukais. Vėliau žiedelį galima atnaujinti papildomai įdedant naujų akučių. Deimantai puikiai pagyvina vestuvinius žiedus: tuo įsitikinti galite apsilankę el. svetainėje „Indivi“.