Kelionės / Turizmas,  Lietuvoje,  Užsienyje

Žinoti apie keliones būtina!

kelionesDažniausiai keliones planuojame iš anksto, tačiau retai žinome apie jas daugiau nei rašo kelionių agentūros. Tačiau ką reikia žinoti apie keliones?

Visų pirma, išsirinkus kelionę reikėtų pasiskaityti jau keliavusiųjų atsiliepimus. Pasitikrinkite, ar nėra skundų, daug neigiamų atsiliepimų. Jei radote vien teigiamus atsiliepimus, neapsigaukite, pabandykite įžvelgti, ar šie atsiliepimai natūralūs, galbūt visų atsiliepimų braižas toks pats. Neretai mažiau žinomos kelionių agentūros dirbtinai rašo teigiamus atsiliepimus norėdamos pritraukti daugiau klientų. Tačiau dažniausiai tokie bandymai aiškiai matomi.

Prieš užsakydami kelionę paklausinėkite draugų, ką jie mano, žino, galbūt jau keliavo su Jūsų išsirinkta kelionių agentūra, galbūt jei pažįstą ką nors keliavusį, girdėjo atsiliepimų. Tai užima nemažai laiko, bet neretai padeda sutaupyti ne vieną tūkstantį litų ir padeda iš kelionės parsivežti tik geriausius įspūdžius ir prisiminimus.

Investuoti laiką į domėjimąsi apie keliones pataria ne tik kelionių ekspertai, kiti keliautojai, bet ir psichologai, kadangi kelionės metu sugadinta nuotaika neretai iškelia konfliktus tarp kartu keliaujančių asmenų, šeimos, numalšina troškimą keliauti, skatina apatiškumą.